Doplňky do bytu

Vytvořte si harmonický domov pomocí bytových doplňků I ty nejhezčí šaty mohou působit fádně, pokud nejsou oživeny jemným doplňkem. To samé platí i při zařizování domova – potřebujeme doplňky do bytu. Domov je místo, kde se chceme a musíme cítit příjemně, a které je naším útočištěm.

Kamenná zeď
Design interiérů

Přírodní materiály zútulňují domov. Jak vytvořit v interiéru harmonii s dotykem přírody?

Podobně jako nábytek s organickými tvary i dotváření interiérů přírodními materiály dokáže proměnit atmosféru v bytě či domě k neuvěření. Vyhovují i bezodpadovému životnímu stylu. Které a jak použít v domácnosti?

Dekor

Jak voní Vánoce? Vonný marketing útočí na Vaše emoce

Jakou vůni máte spojenou s Vánocemi? Přemýšlejte. Vzpomenete si na vůni babiččiných vanilkových rohlíčků? Právě jste se zhluboka nadechli? Pousmáli? Zavzpomínali? Tak právě takto fungují vůně. Vyvolávají emoce.

„5 vychytávek pro interiérové dveře“

Než si pořídíte nové interiérové dveře, měli byste vědět o několika důmyslných i designových vychytávkách, které jsou třeba právě pro vaše bydlení jako dělané. Čím vás tedy mohou dveře ještě překvapit?

Legrabox free zdroj: Bluim
Kuchyně

Nová designová varianta pro elegantní Boxsystem

Více prostoru pro odlišení při zachování přímých linií Boxsystému díky velkoplošným zásuvným prvkům z různých materiálů.

Design interiérů

Když je moderní interiér ozdobou bytu

Město čím dál častěji přitahuje mladé lidi co nejblíže do svého centra. Pokud jim to rozpočet dovolí, dopřejí si výhodu tiché ulice, z níž je jen kousek za povinnostmi i zábavou. Mít v takovém případě […]

Design interiérů

Desatero malých bytů

Doprovází je pověst „potížistů“, které není jednoduché zařídit tak, aby se v nich každý člen domácnosti cítil pohodlně. Neprávem. Ať už na malé ploše bydlíte z pragmatických důvodů, nebo ji prostě milujete, pomocí jednoduchých triků a při dodržení několika základních […]

Dekor

Do bytu do bytu, dáme si vázu…

Abyste se doma cítili dobře, vyzdobte si příbytek řezanými květinami, které do něj vnesou kouzlo a příjemnou svěží atmosféru.