Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly jsou stínidla určená do zahrad. Pergoly jsou napevno vyrobené ze dřeva a napuštěné speciální impregnací, aby byly odolné vůči vnějším povětrnostním vlivům. Dřevěné pergoly mohou sloužit i jako dokonalý doplněk do zahrady, s různými okrasnými rostlinami kolem nich. Kromě stínu ve slunečných dnech poskytují také ochranu před deštěm v letních dnech strávených v zahradě. Součástí dřevěné pergoly může být i prostor pro posezení, lavice a malý stolek. Nebo si pod jednoduchou pergolu můžete dát vlastní zahradní nábytek, či lehátko. Možností je mnoho. Dřevěné pergoly jsou skutečně jedinečným doplňkem a pomocníkem každé zahrady a terasy. Více se dočtete i v našich článcích.

Rady a Tipy

Přemýšlíte o realizaci pergoly?

PR článek: Toužíte po ideálním místě, kde byste se mohli věnovat ničím nerušenému odpočinku a relaxaci po náročném dni plném práce? Možná je vaším nesplněným snem soukromé místečko, kam byste mohli převážně v letních měsících zvát svou rodinu či přátele a trávit tam s nimi příjemně prožité chvilky. Pokud vás láká představa o místě, které vám nabídne nejen soukromí, ale zvláště v horkých letních dnech i onen tolik vytoužený stín a příjemný chládek, měli byste popřemýšlet o pergole.

Rady a Tipy

Vyzdobte si altány a pergoly květinami

Místy doslova stvořenými na to, aby v zahradě lákala k sladkému nicnedělání, jsou altány a pergoly. Jestli se chcete v jejich stínu cítit co nejlépe, nezapomeňte doplnit jejich okolí vhodnou výsadbou. Vždyť jen precizně upravená zahrada je opravdu příjemným místem k relaxování.