Přemýšlíte o realizaci pergoly?

12. 12. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

PR článek: Toužíte po ideálním místě, kde byste se mohli věnovat ničím nerušenému odpočinku a relaxaci po náročném dni plném práce? Možná je vaším nesplněným snem soukromé místečko, kam byste mohli převážně v letních měsících zvát svou rodinu či přátele a trávit tam s nimi příjemně prožité chvilky. Pokud vás láká představa o místě, které vám nabídne nejen soukromí, ale zvláště v horkých letních dnech i onen tolik vytoužený stín a příjemný chládek, měli byste popřemýšlet o pergole.

Bude zima, bude mráz…aneb ať máte o čem přemýšlet při dlouhých zimních večerech!

Možná si pohráváte s otázkou, proč nyní přemýšlet o pořizování pergoly, když jste se kalendářně přehoupli do jednoho z nejchladnějších měsíců v roce? Odpověď je jednoduchá: Na plánování není nikdy moc brzo! Ačkoli venku nepanují příliš přátelské teploty, které vás nutí raději zůstat v teple vašich domovů, již teď si v hlavě můžete spřádat plány, jak svou zahradu připravíte na nadcházející jaro. Možná jste si o letošním létě uvědomili, že vám na vaší zahradě chybí krásné místečko, kde byste si mohli pochutnat na výborném obědě, aniž by vás sužovalo horké letní slunce. Pergoly jsou zvláště v létě nedocenitelným partnerem, kterému stále více lidí začíná přicházet na chuť. Tak nebuďte výjimka!

perg2

U domu nebo v zahradě?

Pokud se vám lákavá nabídka v podobě pergoly zalíbila, měli byste si ujasnit jednu důležitou otázku: Kam chcete svou pergolu umístit? Tento fakt je důležitý a vy máte celu zimu na to, abyste ho pořádně promysleli, zvážili nebo prodiskutovali se zbytkem vaší rodiny. Na výběr totiž máte ze dvou možností: umístit pergolu samostatně do prostoru zahrady, nebo její pomocí rozšířit váš obytný prostor. Obě varianty mají bezesporu své výhody a záleží jen na vás, po čem vaše srdce touží. Rozhodnete-li se pro pergolu ihned u domu, získáte tak opticky větší obytný prostor, který je ideální pro příjemné obědy či večeře. Dáte-li ale přednost samostatně umístěné pergole někde na vaší zahradě, bude vám sloužit jako opravdu nedosažitelné místečko, kde budete mít dostatek soukromí. Jaká bude vaše volba?

Chcete-li se na jaře pustit do její realizace, nechte si poradit od profesionálů a vyberte si pergoly od specialisty v oboru diamond design. Dělají kvalitní hliníkové pergoly belgické výroby a dřevěné ze systémových prvků z Itálie

TEXT Radek Blinka
FOTO DIAMOND DESIGN
ZDROJ www.diamonddesign.cz

Kategorie: Zahrada
Tagy: Dřevěné pergoly pergoly Pergoly a přístřešky rady a tipy zahrada Zahradní pergoly
Sdílejte článek

Diskuze