Hliníkové radiátory

Hliníkové radiátory jsou dost populární, protože dobře vedou teplo. Oproti jiným radiátorům jim vystačí přibližně o 10 ° C nižší teplota topné vody. Nevýhodou však může být malý obsah vody. Hliníkové radiátory však mají vysokou životnost, dobré dílenské zpracování a dají se vyrobit na míru. Nabízeny jsou také v moderním nadčasovém designu, jsou lehké a na trhu jsou nabízeny v přijatelné ceně. Pro více informací o hliníkových radiátorech a jiných typech vyhřívání domácností si více můžete přečíst také v našich článcích.

Novinky

Designové radiátory Helios přináší nově barevné variace

Netradiční design a netradiční materiál v oblasti koupelnových radiátorů. Radiátor Helios je tvořen z hliníkového dvoukomorového profilu s povrchovou úpravou pískovaný stříbrný elox a designovou středovou lištou v provedení chrom a nerez efekt.

Novinky

Nové luxusní designové radiátory Laurens

Exkluzivní hliníkové designové radiátory Laurens Cortinix dosahují díky inovovanému zadnímu topnému tělesu oproti předchozímu modelu vyššího výkonu o cca. 10-15%. Radiátory jsou velice elegantní a díky kombinaci barevně sladěných leštěných a broušených hliníkových krcích destiček […]