Nové luxusní designové radiátory Laurens

12. 09. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Exkluzivní hliníkové designové radiátory Laurens Cortinix dosahují díky inovovanému zadnímu topnému tělesu oproti předchozímu modelu vyššího výkonu o cca. 10-15%. Radiátory jsou velice elegantní a díky kombinaci barevně sladěných leštěných a broušených hliníkových krcích destiček […]

Exkluzivní hliníkové designové radiátory Laurens Cortinix dosahují díky inovovanému zadnímu topnému tělesu oproti předchozímu modelu vyššího výkonu o cca. 10-15%. Radiátory jsou velice elegantní a díky kombinaci barevně sladěných leštěných a broušených hliníkových krcích destiček mají moderní a velice luxusní vzhled. Barevné kombinace navrhl při příležitosti technologických úprav exkluzivně pro Laurens italský designer Andrea di Pietromaria.

Široká škála rozměrů umožňuje instalaci radiátoru jak horizontálně tak i vertikálně a možnost rozšíření o provozu o elektřinu jen potvrzuje, že jde o špičkový luxusní radiátor, který bude svoji funkci plnit do nejmenšího detailu. Hliníkové radiátory se vyznačují nízkým objemem vody a jsou vhodné pro podlahové a nízkoteplotní otopné systémy. Radiátory Cortinix mají dlouhou životnost, snadno se udržují a zajišťují rychlý náběh tepelné pohody.

Ice planix carbon detail

Ice planix carbon detail

Exkluzivní povrchy pro designové a litinové radiátory

Nová technologie povrchové úpravy byla použita i u populárního radiátoru Ice Planix, který je dostupný nyní v provedeních Carbon Black, Carbon Anthrazite, Brushed Gold, Brushed Silver a Brushed Black. Nový systém „potahů“ je speciálně přizpůsoben radiátorům Ice Planix tak, aby bylo zachováno přenášení sálavé složky tepla do místnosti, na dotek působil povrch příjemným a hladkým dojmem a bylo docíleno exkluzivního a moderního vzhledu.

Litinové retro radiátory Boston je možné díky nové montážní technologii lakovat strukturálními barvami, které dodávají tomuto litinovému retro radiátoru luxusnější vzhled a podtrhují jeho historický styl.

Boston antik silver detail

Boston antik silver detail

Nově otevřené Radiátorové studio Praha

Nově otevřené Radiátorové Studio LAURENS je součástí zcela nové Rezidence „Paví vrch“ a naleznete jej na adrese Radlická 68, Praha 5. Ve studiu na Vás čeká zcela nový a svěží design interiéru, nevšední designové radiátory a především náš tým profesionálů, jejichž prioritou je spokojenost zákazníků. Navštívíte-li naše studio, rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme Vám všechny potřebné informace.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY RADIÁTOROVÉHO STUDIA

Studio Spiralix

Studio Spiralix

 Pomůžeme s výběrem designového radiátoru do Vašeho interiéru.

 Architekt navrhne model radiátoru a zapracuje jej do 3D výřezu Vašeho interiéru.

 Rychle dodáme některý z 20ti modelů radiátorů, které máme ve vybraných velikostech a barvách k dispozici skladem.

 Spočítáme výkon radiátoru pro místnost, ve které bude umístěn.

 Přizpůsobíme velikost radiátoru Vašemu interiéru.

 Doporučíme barvu nebo povrch radiátoru tak, aby skvěle ladil s Vaším interiérem.

 Zvolíme připojení vhodné pro rozvody Vašeho topeného systému.

 Navrhneme příslušenství k radiátoru tak, aby celkový dojem i funkčnost stoprocentně odpovídaly Vašim představám.

 Bezpečně a rychle dopravíme zakoupený radiátor zcela zdarma nebo Vaši zakázku odešleme za poplatek přepravní službou.

 Zajistíme instalaci radiátoru i případnou úpravu rozvodů některým z našich autorizovaných partnerů.

 Zrenovujeme radiátory historicky nebo životně významného charakteru.

Studio Yega

Studio Yega

PŘEMÝŠLÍTE O VÝMĚNĚ ČI INSTALACI NOVÉHO TOPENÍ?

Radiátorové studio Laurens je zde právě pro Vás! Náš ucelený program Vám umožní prohlédnout si radiátory před koupí a poté můžete svůj výběr konzultovat s odborníky Radiátorového studia tak, aby beze zbytku odpovídal Vašim požadavkům. Věříme, že z Radiátorového studia Laurens budete odcházet vždy spokojeni!

CHCETE O NÁS VĚDĚT VÍCE?

Neváhejte a navštivte Radiátorové studio osobně nebo zamiřte na webové stránky www.laurens.cz. Na stránkách si můžete v teple Vašeho domova prohlédnout kompletní katalog designových radiátorů Laurens a dozvědět se všechny potřebné informace o radiátorech včetně cen.

logo-studio 6

Laurens Radiátory na veletrhu ForTHERM / ForARCH 17.-21.9.2013

Radiátory Laurens můžete shlédnout včetně novinek na veletrhu ForARCH a ForTHERM ve dnech 17.-21.9.2013 v hale č. 4, stánek C4 na výstavišti Letňany v Praze. Dotované vstupenky v hodnotě 120,- Kč je možné získat ZDARMA po kliknutí na tento odkaz (kontingent vstupenek je limitovaný).

KATALOG S RADIÁTORY

Listujete raději v tištěném katalogu a preferujete výběr designového radiátoru z pohodlí Vašeho domova? Vyžádejte si náš aktuální katalog ZDARMA s kompletní nabídkou designových radiátorů Laurens, který Vám zašleme po vyplnění objednávky poštou domů.

Zdroj: PR článek společnosti Laurens Czech Republic spol., s r.o.

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: Hliníkové radiátory interier Litinové radiátory Luxusní bydlení radiatory vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze