Luxusní bydlení

Luxusní bydlení Moderní interiér, barevné doplňky, praktické využití každé místnosti, terasa či balkon a panoramatický výhled – to je luxusní bydlení. Luxusní bydlení můžete mít v bytě / apartmánu, nebo také v rodinném domě se zahradou. Inspirujte se na našem portálu, na kterém najdete vše spojené s bydlením.

Luxusní zážitek pro všechny smysly
Koupelny

Luxusní zážitek pro všechny smysly

Vypustit celodenní stres a najít vnitřní rovnováhu a klid nemusí být nutně podmíněno cestou do lázní. I domácí koupelna může být zdrojem energie a pramenem inspirací. I doma lze vytvořit prostor pro potěchu všech smyslů, kde si vychutnáte tropický déšť v závoji jemné páry i proměnlivých světel a atmosférických zvuků.

Novinky

Nové luxusní designové radiátory Laurens

Exkluzivní hliníkové designové radiátory Laurens Cortinix dosahují díky inovovanému zadnímu topnému tělesu oproti předchozímu modelu vyššího výkonu o cca. 10-15%. Radiátory jsou velice elegantní a díky kombinaci barevně sladěných leštěných a broušených hliníkových krcích destiček […]

Lacobel Blue Petrol
Novinky

Ploché sklo v interiéru – ekologicky šetrné řešení s luxusním rozměrem

Hledáme-li materiál, který dokáže naplnit touhu současnosti po jednolitosti, hladkosti a moderním vyznění, těžko najdeme lepší, než je sklo. Není jiný materiál, který automaticky vzbuzuje zároveň moderní a luxusní dojem.