Luxusní zážitek pro všechny smysly

Luxusní zážitek pro všechny smysly

30. 07. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Vypustit celodenní stres a najít vnitřní rovnováhu a klid nemusí být nutně podmíněno cestou do lázní. I domácí koupelna může být zdrojem energie a pramenem inspirací. I doma lze vytvořit prostor pro potěchu všech smyslů, kde si vychutnáte tropický déšť v závoji jemné páry i proměnlivých světel a atmosférických zvuků.

Přesně to totiž nabízejí moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe. Kombinované instalace horních i bočních sprch, světelné a ozvučovací techniky poskytují úžasný lázeňský prožitek. Kdysi standardní koupelna se snadno promění v oázu blaha, relaxace a osvěžení.

Představte si, že si po probuzení dopřejete stimulující dešťovou sprchu za zvuků svého oblíbeného alba. Nebo na sklonku dne spláchnete napětí zklidňující parní lázní dokreslenou barevnými světly a jemnou klasickou hudbou. Čím náročnější je náš životní styl, tím více toužíme po úniku od každodenní dřiny. GROHE, klíčový dodavatel digitálního vybavení koupelen, nabízí vše, co potřebujete, abyste si takové útočiště zařídili v pohodlí vlastního domova.

Digitálně ovládané moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe pro náladové osvětlení, ozvučení a parní koupele lze instalovat v personalizovaných kombinacích dle osobních požadavků zákazníka. Splníme jakékoliv přání. Jemná mlha, či silný proud páry? Rihanna či Mozart? Sprchový kout zalitý sluneční žlutou, konejšivou zelenou, či energizující červenou? Každou funkci lze ovládat i kombinovat nezávisle, což umožňuje nespočet možností a programů. Výsledkem jsou pak osobité a osobní prožitky ze sprchy i lázeňského programu, které zklidní tělo i mysl a dodají energii.

Luxusní zážitek pro všechny smysly

Luxusní zážitek pro všechny smysly

Jednotlivé funkce aplikací GROHE SPA® lze ovládat pomocí Apple iPodu, pro nějž dodáváme ultratenké pouzdro, které lze upevnit vně sprchy. Tento jedinečný systém ovládání lázeňského programu tak umožňuje ovládání jedním prstem, ať již jde o volbu světel, intenzitu páry, či programování hudby.

Společně s produkty řady GROHE F-digital a Grohtherm F lze dotvořit koupelnu, ve které souzní nejvyšší pohodlí i nejkvalitnější design. Ve které je největším potěšením odpočinout si od každodenní rutiny, spláchnout šeď dne a na pár vzácných okamžiků zapomenout na svět venku.

www.grohe.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: design Doplňky do koupelny koupelna Luxusní bydlení
Sdílejte článek

Diskuze