Izolační pěna

Izolační pěna je často používaným a velmi účinným materiálem na zateplování domů. Je to stříkaný typ izolace a rozděluje se na měkkou nebo tvrdou pěnu. Jejich použití závisí od toho, co a kde se bude izolovat. Výhodou izolační pěny je rychlá aplikace, vysoká účinnost a zdravotní nezávadnost. Samozřejmě, existují i jiné výhody, o kterých si můžete více přečíst iv našich článcích. Pohodlnější bydlení ve zdravém a suchém prostředí je investice, pro kterou se vyplatí rozhodnout se. S různými novými technologiemi a novými postupy zateplování je to dnes mnohem jednodušší. Zjistěte io jiných možnostech komfortnějšího bydlení v našem e-magazínu HOME.

Deska pro vnitřní zateplení Kingspan Kooltherm K17
Stavební materiály

Kvalitní izolace ušetří místo i peníze

Společnost Kingspan Izolace přináší na český trh nejmodernější typy tepelných izolací s mimořádnými vlastnostmi při minimálních tloušťkách. Přijďte na výstavu Střechy Praha a přesvědčte se osobně, že kvalitní izolace nemusí být tlustší než pár centimetrů!

Novinky

Vyšší standard ze standardních tepelněizolačních materiálů

Ještě donedávna jsme po obvodových zdech chtěli, aby byly dostatečně nosné pro přenesení zatížení ze stropů a střechy a aby nás ochránily před nepřízní počasí, a to především před deštěm a větrem. To, že vaše čtyři stěny udrží […]