Bílá jídelní židle

Bílá jídelní židle – nejuniverzálnější židle, která se dá snadno doplnit a přizpůsobit téměř k jakémukoliv stolu v kuchyni. Bílá barva je obecně nejvíce žádaná barva do kuchyně, protože představuje jednoduchost a čistotu. Ať už jsou bílé židle vyrobeny ze dřeva, plastu, kombinace plastu a kovu, nebo plastu a dřeva, jsou to židle, které snadno zakomponujete i do svého příbytku. Navíc, bílé jídelní židle z plastu jsou vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru domu. Využijete je na balkoně, na terase, či v zahradě během horkých letních dnů. Inspirujte se novinkami v bydlení na našem portálu – HOME.

Třípokojový byt, o jakém sní nejedna rodina
Design interiérů

Třípokojový byt, o jakém sní nejedna rodina

Třípokojové byty jsou velmi oblíbené a nejčastěji poptávané mladými rodinami. Je třeba mít přece obývák, ložnici i dětský pokoj. Nebo obývák, pracovnu a ložnici. Nebo jakékoliv tři místnosti, po kterých toužíte a které vyhovují vašemu životnímu stylu. Třípokojový byt není ani malý ani příliš velký, je tak akorát. Jak vypadají třípokojové byty ve Švédsku? Úplně jinak než u nás. Zveme vás na prohlídku běžného „třípokojáku“, jaký můžeme vidět v každém švédském městě.

Manuál pro bezchybné osvětlení interiéru
Design interiérů

Manuál pro bezchybné osvětlení interiéru

Někdy potřebujete zajistit dostatečné osvětlení pro čtení nebo pro slavnostní událost, jindy chcete vytvořit klidnou atmosféru pro odpočinek nebo sledování televize.

Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří
Design interiérů

Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří

Když jste vášnivými sběrateli obrazů a vaše kamarádka je shodou okolností architektka s láskou k bílé a minimalismu, nemůže to dopadnout jinak, než že se ocitnete ve sněhobílém království jako z pohádky Hanse Christiana Andersena. Jen bez zbytečných kudrlinek.

Ekoelegance v kuchyni
Kuchyně

Ekoelegance v kuchyni

Naladěná na energetické úspory, funkčně zkomponovaná, tichá a ještě tišší. Její složité mechanismy, osvětlení, elektrospotřebiče, rozvody vody a elektřiny i jiné technické záhady se ukryly pod jednoduchou formou kuchyňské linky. Zeštíhlela. V bílém vypadá zcela nevinně, a přitom se prostorově i svým vnitřním vybavením stále více rozmáhá. Zdrženlivá ve tvarech elegantně kombinuje a střídá tradiční materiály se sklem a ocelí. Z vůle architektů, designérů a někdy i nás samotných určuje další skladbu nyní opět hojně využívané otevřené dispozice domácností.