Kanadské sruby

Kanadské sruby jsou tradiční ručně opracované domy ze dřeva. Kanadské sruby jsou navrhovány tak, aby byly přizpůsobeny kanadskému prostředí, proto jsou to domy masivní, pevné, kvalitní a odolné. Kanadské sruby mají skvělé tepelně akumulační schopnosti. Díky tomu poskytují ideální prostředí pro bydlení s ideální teplotou během celého roku. Detailně propracovaný interiér i exteriér je také jedna z vlastností kanadských srubů. Nejčastěji je možné takové stavby vidět v horách, ale pokud vlastníte větší pozemek, můžete si dát takový kanadský srub postavit i v jiné lokalitě. Zjistěte více o kanadských a jiných srubech na stránkách našeho online magazínu HOME, kde vám přinášíme stále nové články a inspirace pro pěkné bydlení.

Celoroční bydlení na chatě aneb i v přírode se dá žít natrvalo
Novinky

Celoroční bydlení na chatě aneb i v přírode se dá žít natrvalo

Od jara do léta tráví většina z nás hodně času na chalupách, srubech nebo chatách. V přírodě zůstáváme i přes víkend a někdy se ptáme sami sebe: proč tady nežít celoročně? Chce to jen zkolaudovat […]

Jak obývat nebezpečí
Návštěvy domů

Jak obývat nebezpečí

Bývalé hospodářské budovy v údolí Val d’ Hérens se díky švýcarské dvojici architektů změnily v komfortní a bezpečné odpočinkové místo.