kovaný nábytek

Kovaný nábytek je určen zejména do zahrad, na terasy nebo do letních kuchyní. Existuje však i kovaný nábytek do interiéru, ať už jde o jídelní stůl se židlemi, nebo konferenční stolek, či manželskou postel do ložnice. Častokrát se setkáváme i s kovanými doplňky, jako jsou různé úchyty, rámy na zrcadla, svícny či botníky. Inspirujte se takovým nábytkem a interiérovým designem v našich článcích.

3 styly pro vaši terasu
Relax v zahradě

3 styly pro vaši terasu

Terasy propojují interiér s exteriérem. Měli by proto být stylově, materiálově a také barevně sladěny s domem nebo bytem. Co styl, to jiná pravidla i možnosti. Nejen, pokud jde o materiály a doplňky – platí to také o rostlinách.

Nábytek

Nábytek podle Julese Verna

Rozsáhlé dílo Julese Verna patří mezi základní čtivo všech dobrodruhů a vynálezců. Jeho vědeckofantastické romány se jen hemží neprobádanými místy a vynálezy, o kterých se lidem v devatenáctém století mohlo jenom zdát. Podívejte se na nábytek […]

Nábytek

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.