Krby na biolíh

I vám chybí v bytě či domě příjemná atmosféra, kterou dokáže poskytnout jedině praskající oheň v krbu? Naštěstí jsou zde krby na biolíh! Takový krb na biolíh je idální do jakéhokoli prostoru, zda jde o byt, menší dům, nebo dokonce luxusní kancelář. Krb na biolíh má dokonce výhodu, že z něj nejde žádný kouř a nemusíte se starat o popel. Přesto však poskytuje přirozeně žlutý plamen, který mírně hřeje a osvětluje prostor. Dodává však ten požadovaný romantický pocit a teplo domova. Je to originální designový doplněk, se kterým zkrášlete každý kout, místnost, nebo i terasu či velký balkon. Hledáte konkrétní představy interiéru s krbem na biolíh? Přečtěte si naše články.

NED a pasivní domy

Na návštěvě v pasivním bytě

Pasivní domy už u nás, naštěstí, nejsou až takovou vzácností. To, že dnes lze nabídnout obdobný komfort i zájemcům, kteří nechtějí anebo nemohou pomýšlet na vlastní dům, ale zůstává pro mnohé tajemstvím. I zde se však objevují první vlaštovky a my vám jednu z nich přinášíme. Zavítali jsme na návštěvu do pasivního bytu.

Design interiérů

Byt v pánském stylu

Kupovat byt, který zatím existuje pouze na papíře, může být pěkně ošemetné. Pokud lidé nemají trénované oko na plány, jen těžko si umí představit, jak budou jednotlivé místnosti veliké, jak bude byt působit a jak […]