kresla

Závěsné křeslo
Hand Made

Jak si vyrobit vlastní závěsné křeslo

Není nic příjemnějšího než sedět v závěsném křesle s dobrou knihou, nebo i chutným kouskem koláče, pohoupávat se a nechat volně unášet své myšlenky.

Nábytek

Obývací pokoj ve stylu glamour

Obývací pokoje v glamour stylu jsou nejen ohromující, ale i pohodlné. Sedací nábytek je rozměrný, potahy sametově měkké, na stěnách visí obrazy a fotografie v extravagantních rámech a není v nich nouze ani o zvířecí vzory, dramatické osvětlení a třpyt zrcadel. Základem je ale sezení tak vznosné, aby bylo hodno i filmových hvězd.

FOTO HORNBACH
Nábytek

Vyrobte si originální Lounge křeslo

HORNBACH představuje poslední typ projektu, který ocení každý kutil. Všichni, kdo chtějí a věří si, si teď mohou vyrobit vlastní unikátní designové křeslo v dánském stylu, které navrhl uznávaný architekt Sigurd Larsen. Tento originální kus nábytku si nelze jednoduše koupit, ale musíte si ho sami vyrobit. Vše, co potřebujete, je HORNBACH edice DÍLO, trocha šikovnosti a chuť tvořit vlastníma rukama.

Trojmístná pohovka Vallentuna, design Fredriksson, Löwenhielm, Hilland, ve variantě potahu Orrsta světle šedá, Funnarp béžová, 273 x 93 x 104 cm, cena 19 250 Kč, www.ikea.cz
Nábytek

Křesla a pohovky: Královny obývacích pokojů

Jsou středem pozornosti nejen proto, že se v nich příjemně odpočívá, ale i proto, že mohou být krásné. Pyšní se ladnými tvary, trendy barvami a samozřejmě měkkostí a jemností. Na kterou si vytvoříte návyk. Křesla a pohovky vykouzlí z obyčejné místnosti pokoj snů.