lampy

stojací lampa
Bydlení

Jak změnit interiér bez náročných úprav a investic?

Přemýšlíte o změně interiéru, ale nechcete provádět náročné změny a vyčerpávající finanční investice? Jednoduchým tipem na zkrášlení vašeho domova je stojací lampa. A kromě designové změny má také přidanou funkční hodnotu...

Stolní lampa
Design interiérů

Jedna lampa nestačí…

Správné osvětlení interiéru by mělo sestávat z centrálního svítidla, které je doplněno dalšími svítidly - stojacími, stolními nebo nástěnnými. Nejenže tak dosáhnete dokonalého osvětlení v každém okamžiku dne i noci, ale můžete si také pohrát s designem svítidel a vytvořit z nich zajímavý interiérový prvek.

Lampáš s květinami

Jak si vyrobit originální zahradní lucerny

Během teplých večerů není nic lepšího než posezení s přáteli v zahradě nebo na terase při příjemném osvětlení a dobrém jídle. Kromě klasických svíček a LED světel si tuto atmosféru můžete vychutnat i s originálními lucernami.

Lampa výherní DYI
Design interiérů

Nejlepší designérské duo roku oceněno za DIY svítidla

Absolutním vítězem 15. ročníku udílení cen Czech Grand Design se stala dvojice Eduard Herrmann a Matěj Coufal. Prestižní titul duo letos získalo za svítidla Lift, Tension a Balance navržená v duchu fenoménu „do it yourself“ pro společnost Hornbach.

Foto MÖBELIX
Hand Made

Květinová olejová lampa

Není nic krásnějšího, než užívat si západu slunce za teplých podzimních dnů ještě na terase či v zahradě při světle svíček ve stylových lucerničkách.

foto shutterstock
Spotřebiče

Zlatá barva je jedným z trendů letošního podzimu

Světlo, vycházející ze žárovky, nemusí být to jediné, co vám místnost rozzáří.

FOTO COMEINTERIOR
Design interiérů

Manuál pro bezchybné osvětlení interiéru

Někdy potřebujete zajistit dostatečné osvětlení pro čtení nebo pro slavnostní událost, jindy chcete vytvořit klidnou atmosféru pro odpočinek nebo sledování televize.