Luxusní sedačky

Luxusní sedačky Toužíte mít doma luxusní sedačky a hledáte inspirace pro správný design a sladění se zbytkem nábytku a prostoru? Portál HOME nabízí nové trendy v bydlení, rady, nápady a užitečné informace pro hezčí bydlení. Poradíme vám, jaké luxusní sedačky se hodí do vašeho domu či bytu, jaké doplňky a dekorace můžete použít a čím ozvláštnit váš interiér i exteriér. Více v jednotlivých článcích.

Design interiérů

Jak zařídit obývací pokoj v novostavbě

Cílem manželů byl prostorný, ale útulný obývací pokoj zařízený barevně, avšak elegantně. Částečné protiklady, které se spojily v interiérovém návrhu, který splnil jejich představy.

Design interiérů

Když malý byt nepůsobí stísněně

Ve zrekonstruovaném bytě v portugalském městě Algés hraje hlavní roli světlo – díky němu nepůsobí nevelký byt stísněně. Celkovou atmosféru dotvářejí dekorace, k nimž má majitelka osobní vztah.

Design interiérů

Proměna obývacího pokoje

Často slýchávám hotové kovbojky o tom, co všechno napoprvé nevyšlo podle plánu a co musela rodina při rekonstrukci či zařizování podstoupit. Tady jsem se setkala s úplným opakem: „Vlastně jsem původně přišla kvůli předsíni,“ začíná […]