Plastové jídelní židle 

Plastové jídelní židle – nejčastěji je můžeme vidět jako součást zahradního setu. Moderní plastové jídelní židle však můžete vidět i v běžné domácí kuchyni. Moderní plastové židle mohou být speciálně tvarované nebo v zajímavých barvách a s vysokým leskem. Velmi stylové jsou také průsvitné (průhledné) plastové jídelní židle. Plastové židle mají několik výhod v domácnosti, jako např. že jsou lehké a snadno udržovatelné, omyvatelné. Hodí se však jen do velmi specifických kuchyní a jídelen. Celý interiér by měl být přizpůsoben, resp. nést se ve stejném stylu. Další výhodou je jejich využití v exteriéru domu, protože jsou odolné vůči změnám počasí. Podívejte se v našich článcích, jak můžete zkombinovat plastové jídelní židle do vašeho domu.

I obyčejná židle může kultivovat národní hrdost
Nábytek

I obyčejná židle může kultivovat národní hrdost

Příběh o tom, že i obyčejná židle může kultivovat národní hrdost, a o tom, jak laický designér – samouk může nastartovat vývoj průmyslového designu, vypráví židle Landi.

Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří
Design interiérů

Byt, který vás zaujme už od vchodových dvěří

Když jste vášnivými sběrateli obrazů a vaše kamarádka je shodou okolností architektka s láskou k bílé a minimalismu, nemůže to dopadnout jinak, než že se ocitnete ve sněhobílém království jako z pohádky Hanse Christiana Andersena. Jen bez zbytečných kudrlinek.

Ekoelegance v kuchyni
Kuchyně

Ekoelegance v kuchyni

Naladěná na energetické úspory, funkčně zkomponovaná, tichá a ještě tišší. Její složité mechanismy, osvětlení, elektrospotřebiče, rozvody vody a elektřiny i jiné technické záhady se ukryly pod jednoduchou formou kuchyňské linky. Zeštíhlela. V bílém vypadá zcela nevinně, a přitom se prostorově i svým vnitřním vybavením stále více rozmáhá. Zdrženlivá ve tvarech elegantně kombinuje a střídá tradiční materiály se sklem a ocelí. Z vůle architektů, designérů a někdy i nás samotných určuje další skladbu nyní opět hojně využívané otevřené dispozice domácností.