posuvná okna

Posuvná okna v kuchyni s mužem
Rekonstrukce domu

Výměna oken může být začátkem velké změny

Bydlíte v domě, který už svými tepelně-technickými parametry nesplňuje současné standardy? Možná jsou vaše stávající okna už po létech používání netěsní, špatně se ovládají nebo svými rozměry a umístěním neodpovídají moderním trendům bydlení. Pokud už nějaký ten pátek přemýšlíte nad jejich výměnou, přišel ten pravý čas na to, promyslet rekonstrukci komplexně. I starší dům může díky promyšlené výměně oken, zateplení obvodových stěn nebo třeba i revitalizaci střechy dosáhnout na parametry, kterými se pyšní nejlepší současné novostavby.

moderní terasa s posuvnými dveřmi
Rekonstrukce domu

SYNEGO SLIDE – revoluce v ovládání posuvných dveří

Po náročném dni v autě nebo v kanceláři není nic lepšího, než usednout s šálkem kávy na pohodlný gauč a přitom být stále obklopen uklidňující zelení. Velká okna a prosklené stěny se proto dnes stávají v architektuře rodinného domu nebo bytu standardem. Otevírání takových prvků by v interiéru zbytečně překáželo, proto se nejčastěji volí posuvné systémy ovládání. SYNEGO SLIDE je nový mechanismus otevírání pro snadné ovládání oken i velkých skleněných dveří, který šlape na paty řádově dražšímu HS portálu a přitom chytře řeší problémy, které souvisely s nejpoužívanějším systémem PSK.

Francouzská okna Pramos
Rekonstrukce domu

Bydlení jako v Paříži? S francouzskými okny si velkorysý výhled můžete užívat po celý rok

Francouzská okna jsou čím dál oblíbenějším prvkem, který plní praktickou i designovou funkci. Přináší do interiéru více světla a zároveň podporují koncept indoor-outdoor living. Často se však vynořují otazníky ohledně jejich instalace, izolace či rizika tepelného lomu. Pojďte si přečíst, jak to doopravdy je.

obývací pokoj
Stavební materiály

Dům, který se na dotek otvírá majitelům i přírodě

Do svažitého pozemku na pravém břehu Vltavy zapustil své základy dům, který na dotek otvírá své brány majitelům i přírodním scenériím. Z moderních materiálů a technologií, ale i benefitů okolní přírody vytěžila architekta nejen čistý design domu s rozsáhlými prosklenými stěnami a maximálním dopadem denního světla, ale i úžasný komfort pro jeho obyvatele.