Rekonstrukce koupelny

Ne každý má možnost vlastnit či se nastěhovat do nového bytu nebo si postavit dům dle svých představ. Řešením je koupě starého bytu nebo máme-li to štěstí, byt nebo dům zdědíme. V některých případech v bytě bydlíme již několik let a stará koupelna se nám již prostě nelíbí. Většinou se ale však bude jednat o byt ve staré panelové nebo cihlové zástavbě. Řešení koupelen v těchto starších nebo starých bytech nebo domech již nevyhovuje moderním standardům jak z pohledu funkčnosti tak i použitých materiálů a proto je nutná rekonstrukce koupelny.

Koupelna s vanou
Koupelny

9 chyb při rekonstrukci koupelny, kterým je dobré se vyhnout

Při jakékoliv rekonstrukci, úpravě či jen změně designu děláme chyby. Nejvážnější jsou však ty, které nastanou při výraznějších stavebních úpravách. Rada nad zlato: poučte se z omylů, které udělali jiní!

Instalace vany
Koupelny

Tipy pro rekonstrukci panelákové koupelny

Čistá a funkční koupelna je základ každé domácnosti. Ať už bydlíte v klasickém paneláku či několikapodlažní cihlové zástavbě s původní koupelnou, pusťte se do její rekonstrukce. Specialistka z Hornbachu radí, jak modernizace koupelny v malém bytě probíhá a na co si dát pozor.

Sadrokartonova koupelna
Stavební materiály

Rekonstrukce koupelny snadno pomocí sádrokartonu Rigips

Ne každý si dnes může pořídit zcela nové bydlení. Raději se přikloní ke koupi staršího objektu, který postupně předělá k obrazu svému. Jako první přichází na řadu právě rekonstrukce koupelny. Jak cestu k nové koupelně uspíšit, a přitom ušetřit nejen čas, ale i vaši peněženku?

realizace koupelny
Stavební materiály

Systémová řešení pro keramické obklady a dlažby

Rozmanitost a vzrůstající kvalita různých typů obkladů a dlažeb pro novostavby i renovace vyžaduje neustálý vývoj stavebních materiálů, které jsou pro jejich úspěšnou realizaci klíčové. Baumit v této oblasti dlouhodobě nabízí svůj ucelený program s názvem Baumacol.

rekonstrukce koupelny
Koupelny

Udělejte si koupelnu jako mistr obkladač

Obložit koupelnu není jednoduché, ale dáte to i svépomocí. Stačí se držet osvědčených postupů a rad. Jako profesionál obložíte díky leveling systému. Čtěte dál.

koupelna
Koupelny

Proměna koupelny: Vytváření prostoru

Leo a Tamsin si ve svém loftovém bydlení vytvořili koupelnu přístupnou z ložnice, která je důkazem toho, že designové triky a špetka představivosti mohou proměnit malou místnost v dostatečný prostor.

Novinky

3D návrh koupelny z pohodlí Vašeho domova – BEZPEČNĚ A ZDARMA

Připravujete rekonstrukci koupelny, máte představy, ale současná omezení Vám neumožňují konzultaci na našem koupelnovém studiu? Máme řešení. Nově můžete využít naší novou službu. ZDARMA - Poradíme, pomůžeme vybrat produkty, zakreslíme v grafickém 3D programu a Vy si budete moct prohlédnout Vaši novou koupelnu na dálku. V případně realizace Vám celou koupelnu i zdarma dovezeme domů.

koupelnový nábytek a sprchový kout
Koupelny

Jak snadno (ne)chybovat při rekonstrukci koupelny

Kompletní rekonstrukce koupelny si zaslouží pořádně propracovaný plán. Od stanovení rozpočtu přes rozvržení prací až po výběr obkladů a sanity. Je to spousta práce a také riziko, že se vše nepovede. Chybám se můžete vyhnout s naším krátkým manuálem.

bydlení na klíč
Design interiérů

Rekonstrukce bytu pro muže ve Vestci u Prahy

Rekonstrukci bytu pro muže, který tráví ve Vestci u Prahy jeden pracovní týden v měsíci, realizoval Tomáš Ligas z designového studia Artikl+ během tří měsíců.

FOTO koupelny Ptáček
Koupelny

Pod rouškou noci aneb černá magie v koupelně

Černou barvu můžeme vnímat jako nejtmavší odstín bílé. Barvy všeobecně odráží naši duši, náladu a mohou vytyčit i životní směr. Podle feng shui má černá barva přímou souvislost s temnotou hlubin a nekonečností vody. Černá barva také dokáže vzbudit zdání tajuplnosti a zároveň evokuje v podvědomí bohatství, luxus a úspěch.