Robotická sekačka

Víte. jak můžete udržet svůj trávník v zahradě v perfektním stavu i přesto, že vedle jiných povinností máte tak málo času? Pomůže vám robotická sekačka na trávu. Robotická sekačka je inteligentní přístroj, který je navržen tak, že se pohybuje sám, a díky senzorům se vyhýbá překážkám, které mohou být v cestě. Design robotické sekačky je jednoduchý a nenápadný. Velkou výhodou robotické sekačky je šetření času a málo hluku. Nevýhodou může být nižší výkonnost a častější čištění nebo údržba. Navzdory všemu je však taková sekačka ideální pro každodenní úpravu vašeho trávníku v zahradě ale i na pozemku před domem.

Soutěž o benzínovou sekačku od Mountfield
Novinky

Soutěž o benzínovou sekačku od Mountfield

Benzínová sekačka s pojezdem G 48 TBR ALLROAD plus, nabízející systém 4 v 1 (sběr, mulčování, zadní odhoz, boční odhoz), centrální nastavení výšky sečení 2,8 – 7,5 cm, motor Briggs&Stratton o výkonu 4,8 HP, záběr 46 cm, objem koše 70 litrů, sekačka je díky svému robustnímu ocelovému šasi a velkým kolům ideální volbou i pro komplikované a členitější travní povrchy, záruka 7 let.

SOUTĚŽ o elektrickou sekačku od Mountfield
Novinky

SOUTĚŽ o elektrickou sekačku od Mountfield

Hrajte o elektrickou sekačku! Odpovězte správně na soutěžní otázku a tento výborný zahradní pomocník může být právě váš.

Od představ k zahradě
Rady a Tipy

Od představ k zahradě

Mít krásnou, stylovou a ještě k tomu i na údržbu nenáročnou zahradu je zřejmě snem nejednoho z nás. Sen si splníme, pokud si vše dobře naplánujeme. Už na začátku si musíme uvědomit, že zahrada, která se zaobejde bez péče, […]

4 tipy, které prospějí vzhledu a zjednoduší údržbu vaší zahrady
Rady a Tipy

4 tipy, které prospějí vzhledu a zjednoduší údržbu vaší zahrady

Už při plánování zahrady je třeba myslet zároveň na její údržbu. Rozmístění jednotlivých prvků může usnadňovat práci nám izahradní technice, bez které se neobejdeme. Četnost údržbových prací velmi ovlivní také zvolený styl zahrady. Vnepravidelné apřírodní zahradě je práce méně než vjejí formální, pravidelné apečlivě upravované podobě.

Trávník jako stvořený pro oddech
Rady a Tipy

Trávník jako stvořený pro oddech

Trávníky byly, jsou i budou součástmi zahrad. Jejich vzhled ovlivňuje vícero faktorů – půdní podmínky, výběr vhodného osiva či celková péče. Pro někoho je relaxováním vylehávání na dokonalém pažitu u bazénu, pro jiného jsou oddechem činnosti jako sekání či zalévání. A ačkoli jde o rozdílné formy oddechu, následující řádky jsou paradoxně určeny pro obě skupiny milovníků trávníku.