saláty

Ovocný salát
Recepty

Při vysokých teplotách přijdou vhod saláty. Některé druhy ovoce vyniknou hlavně z grilu

Ovocné saláty jsou plné barevných a lahodných plodů, které nabízejí bohaté množství vitamínů, vlákniny a antioxidantů. Připojte se k nám a objevte různé varianty, které si zamilují i děti.

Vařič vajec WMF Stelio
Spotřebiče

Vajíčka 4x jinak se značkou WMF!

Vajíčka patří mezi oblíbené potraviny nejen pro snídaně, ale v tomto jarním období je rádi přidáváme do salátů a svačinek. Připravili jsme si pro vás několik vychytávek značky WMF, které svým vzhledem a funkčností přinesou do vašeho domova příjemnou atmosféru a postarají se o tak moc žádané pohodlí v kuchyni i při stolování.

Recepty na zeleninové saláty
Recepty

6 vynikajících zeleninových salátů, které vám pomohou odlehčit jídelníček!

Ať už si chcete jídelníček odlehčit proto, že byste rádi zhubli pár kil, či pouze chcete tělu dopřát lehčí stravu, tak právě zeleninové saláty mohou být tou pravou volbou pro vás. Nejen že jsou snadné na přípravu, ale jsou také velmi chutné a bohaté na vitamíny, což oceníte především v období různých viróz. Vyzkoušejte sami některý z níže uvedených receptů a rozmazlete tak své chuťové buňky.

Papriky Yalarela
Rady a Tipy

Je čas na výsev zelenin. Co sejeme v únoru?

První měsíc roku 2023 máme zdárně za sebou, a tak je nejvyšší čas udělat praktické kroky k zajištění letošní úrody. Zapálení pěstitelé už jistě mají své výsevní plány připravené, ale někomu se malé připomenutí bude určitě hodit. Proto přinášíme několik tipů na druhy a odrůdy, které vám udělají radost.

Máslové lívance
Recepty

Toto jsou 3 TOP recepty roku 2019 ze sociálních sítí

I když je rok 2019 už za námi, přinesl mnoho zajímavých nápadů, které si můžeme přenést do budoucnosti. Například: recepty na dobroty, které získaly na sociálních sítích nejvíce hlasů. Víte, které patřily k nejoblíbenějším?

Recepty

Chřest v kombinaci se sýry, mořskými plody nebo jako součást salátů

Od dubna do svatého Jana, kdy jeho sezona končí, má chřest výsostné místo ve zdravém jídelníčku. Jeho kulinářské přednosti v kombinaci se sýry, mořskými plody nebo jako součást salátů nelze nahradit žádnou jinou chutí, stačí ji jen směle vpustit do kuchyně.