Sedací soupravy do U

Sedací soupravy do U Sedací soupravy do U jsou vhodné především do velkých prostorných obývacích pokojů a do rodinných domů, nebo do obývacích pokojů, které jsou spojeny s kuchyní. Obzvláště vhodné jsou pro rodiny s dětmi. Sedací soupravy do U poskytují široký prostor pro komfortní posezení s rodinou a přáteli, kde se jich sejde i více najednou. Inspirujte se v oblasti bydlení, rekonstrukce a designu v našich článcích.

Nízkoenergetický bungalov nedaleko Bratislavy
Návštěvy domů

Nízkoenergetický bungalov nedaleko Bratislavy

Nízkoenergetickému domu nedaleko Bratislavy se to podařilo. Udržet na uzdě technické parametry, dispoziční požadavky a ekonomické limity, zatímco estetická stránka zůstane neposkvrněná, je možné jen tím nejjednodušším způsobem – upřímnou otevřeností a čistotou.

Horní poschodí bytu tvoří rozlehlý otevřený denní prostor, v němž bez problémů koexistují záměrně různorodé zóny: pop-artová jídelna, bílá plastová pracovna a obývací pokoj inspirovaný japonským minimalismem.
Design interiérů

Nezvyklé řešení mezonetového bytu jako ukázka chytrého designérského přístupu

Mezonetový byt v jedné z noblesních pařížských čtvrtí si designérka Marine Peyrová zařídila ve vlastním osobitém stylu. Využila k tomu nábytek, který sama navrhla, i zářivou barevnost inspirovanou pop-artem.

Design interiérů

Obývací pokoj – první dáma vašeho domu

Obývací pokoj prozradí nejvíce oživotním stylu svých majitelů. Není to jen důsledek toho, že hosté obvykle tráví většinu času vobývacím pokoji, atak si podle atmosféry, kterou na nich tato místnost zapůsobí, utvoří nebo poopraví mínění oobyvatelích domu. Důležitější je, že tento pokoj zosobňuje prostor, vněmž se zhmotní nejvíce zpředstav ovlastním stylu bydlení. Potvrzením je isoučasná volnost výběru zvíce stylů avlivů.

Nábytek

Nábytek je místem pro pohodu a kultúru

Televize se vposledních letech stal maskot ahlídač rodinné pohody. Ať už je uvás tahle bedna vzývanou modlou nebo jen trpěným společníkem, dopřejte jí adekvátní nábytkovou kulisu. Pohyblivé obrázky ovšem mohou unavit. Potřebný klid arovnováhu načerpáte při četbě oblíbené knihy nebo časopisu. Máte je však kam uložit? Kromě vhodné knihovny aúložných systémů nezapomeňte ani na praktický konferenční stolek, který se může stát přechodným působištěm pro právě rozečtenou knihu.