Skleněný stůl 

Skleněný stůl se považuje za poměrně luxusní doplněk nebo kus nábytku v domácnosti. Ačkoli skleněné stoly vypadají skutečně stylově, aby takto vypadaly stále, vyžadují neustálou pozornost a údržbu. Jsou nesmírně citlivé na prach, otisky prstů nebo kruhy od sklenic atd. Skleněný kuchyňský stůl pěkně vynikne v moderně zařízeném bytě nebo rodinném domě s otevřeným kuchyňským prostorem. Vypadají také skvěle v prosvětlených místnostech se zajímavými moderními doplňky. Většinou jsou skleněné stoly kombinované s kovem nebo dřevem. Pokud skleněné stoly nejsou tím pravým pro vás, najděte si vlastní styl, inspirujte se v našich článcích o bydlení.

Mladí manželé si oblíbili čtvrť, kde bydleli v podnájmu, a tak se při rozhodnutí o koupi vlastního bydlení vydali pátrat v nejbližším okolí.
Design interiérů

Království funkcionalismu za dveřmi bytu v jednom z vinohradských činžáků

V jednom z vinohradských činžáků vznikl pod taktovkou Stana Bachledy byt, který se hrdě hlásí k historii a tomu nejlepšímu, co v minulosti bydlení nabízelo, na druhou stranu ctí moderní pojetí interiéru i novodobé technologie.