spa

Novinky

Vířivka, která sbírá významné vavříny

Solitaire by USSPA - pod tímto názvem byla ve světové premiéře představena horká novinka USSPA a byl to obrovský úspěch. Tým českého výrobce vířivek si právě přivezl cenu z nejvýznamnějšího evropského a v současnosti i největšího světového veletrhu oboru bazénů, spa a wellness Piscine, pořádaného každé dva roky ve francouzském Lyonu.

Rekonstrukce domu

Ideální bazén nejen na léto

Mít bazén nebo nemít bazén – to je tradiční téma letních měsíců. Pokud jste už hodně dlouho odolávali a argumentovali rodině sousedem trávícím nejkrásnější dny roku běháním kolem bazénu, čištěním a hraním si na malého chemika, tak jste měli rozhodně pravdu. Letos v létě to ale může být jinak, můžete udělat radost rodině i sobě, a to nejen na léto. Představte si kompaktní bazén, který můžete užívat po celý rok za efektivních energetických nákladů a při minimálních nárocích na údržbu. Ten triumf se jmenuje Swim Spa.

Novinky

Hvězdný Solitaire

Revoluční novinka českého výrobce vířivek, společnosti USSPA, ještě stále nebyla oficiálně uvedena do prodeje a již má na svém kontě druhé zahraniční ocenění! Po prestižní ceně z největšího světového veletrhu Piscine v Lyonu nyní přichází cena z Německa.