Ideální bazén nejen na léto

Ideální bazén nejen na léto

19. 07. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Mít bazén nebo nemít bazén – to je tradiční téma letních měsíců. Pokud jste už hodně dlouho odolávali a argumentovali rodině sousedem trávícím nejkrásnější dny roku běháním kolem bazénu, čištěním a hraním si na malého chemika, tak jste měli rozhodně pravdu. Letos v létě to ale může být jinak, můžete udělat radost rodině i sobě, a to nejen na léto. Představte si kompaktní bazén, který můžete užívat po celý rok za efektivních energetických nákladů a při minimálních nárocích na údržbu. Ten triumf se jmenuje Swim Spa.

Co je to Swim Spa?
Swim Spa je termální bazén s protiproudem, ve kterém můžete plavat nekonečně dlouho, každý den po celý rok, přesně ve chvíli, kdy máte chuť.

Základ Swim Spa tvoří akrylátová skořepina. Materiál je neporézní, zaručuje dlouhou životnost, snadnou údržbu a stálobarevnost.

Umístění Swim Spa závisí na vašich prostorových možnostech. Může být usazen na betonovou desku nad terén a v tom případě je dodán v opláštění z bezúdržbového dřeva Thermowood. Možné je ale i částečné nebo oblíbené plné zapuštění do země.

Standardní výbava plaveckého Swim Spa mimo jiné zahrnuje filtraci, ozonizaci, ohřev i podvodní osvětlení.

Plavání po celý rok
Plavání je jeden z nejšetrnějších způsobů udržování kondice. Pořídit si ale domů plavecký bazén je finančně i provozně neúnosné. Swim Spa je ideálním řešením. Je prostorově nenáročný, ale díky silnému regulovatelnému protiproudu se stává nekonečným bazénem, ve kterém si zaplavou plavci všech úrovní a stylů. Jeho prostor lze díky tryskám osazeným na schodech využít i k vodnímu aerobiku nebo k uvolňující základní hydroterapii. Také děti si ve Swim Spa přijdou na své. Díky vyhřáté vodě se navíc nemusíte bát, že vám při vodních hrátkách prochladnou.

Domácí relaxační centrum
Kdo by si nepřál mít doma wellness zónu. Pokud jste se nemohli shodnout, jestli pořídit raději bazén na plavání nebo vířivku na relaxaci, máme pro vás ideální řešení, které se jmenuje Swim Spa XL & Combi Spa. Je jen na vás, zda si právě zaplavete ve velkém Swim Spa XL s protiproudem nebo budete poklidně relaxovat a užívat si příjemné masáže v Combi Spa, který nabízí pohodlná ergonomicky tvarovaná křesílka a lehátka pro komplexní hydroterapii.

Swim Spa XL a Combi Spa se perfektně doplňují, a přesto jsou na sobě nezávislé. Díky samostatné technologii je možné nastavit a udržovat nižší teplotu vody pro plavání ve Swim Spa XL a ideálně teplou lázeň v Combi Spa. Dopřejte si své vlastní wellness centrum a užívejte si se svými blízkými plavání i hydroterapii po celý rok!

Nepostradatelný doplněk – zvedák termokrytu
Zní to možná poněkud technicky, ale ve skutečnosti se jedná o termokryt (tedy to, čím si Swim Spa přikryjete vždy v době, když ho nepoužíváte). Jeho funkčnost je nenahraditelná – tepelně izoluje a zamezuje energetickým ztrátám, zadržuje vlhkost a chrání hladinu vody před nečistotami, čímž významně přispívá k nenáročné údržbě. Aby ani v tomto případě nebyla vaše relaxace zbytečně zkomplikována složitější manipulací, pomůže vám patentovaný mechanický zvedák termokrytu. Umožní odkrýt Swim Spa a Combi Spa jednoduše a rychle i jednou rukou! Zásadně tak usnadňuje provoz i užívání spa.

Vše pro Vaše pohodlí
Ať už chcete sportovat a udržovat si kondici plaváním nebo jenom relaxovat po náročném dni, Swim Spa nebo ještě lépe set Swim Spa XL & Combi Spa vám to umožní v té nejdokonalejší podobě, a to přímo v soukromí vašeho domova.

Přijďte si svůj Swim Spa vybrat a klidně i vyzkoušet do jednoho ze tří showroomů společnosti, v Zelenči u Prahy, v Brně nebo ve východočeském sídle firmy. A co ještě chybí k ideální pohodě? Snad už jen šampaňské. Starosti hoďte za hlavu a nechte se hýčkat!

Lákavá letní nabídka pro nové zákazníky! K zakoupenému Swim Spa od USSPA nyní dostanou mechanický zvedák termokrytu v ceně! Bezstarostné užívání příjemné koupele ve Swim Spa je tak podtrženo jednoduchou manipulací s termokrytem, kterou každý zvládne i jednou rukou.

Tato skvělá nabídka je platná v průběhu května a června 2011!

www.usspa.cz

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: bazen ohrev vody spa
Sdílejte článek

Diskuze