Sporák na tuhá paliva

Vaření a příprava jídel na ohni je staré jako lidstvo samo. S odstupem času se někteří lidé rádi vracejí ke starým tradicím. Sporák na tuhá paliva nabízí i dnes možnost vaření nad ohněm, grilování, či pečení. Výhodou sporáku na tuhá paliva je, že je to také skvělý a estetický doplněk do každé kuchyně. Vaření na takovém sporáku je také ekonomické, protože spotřeba dřeva je nízká. Sporák na tuhá paliva je idální do rodinných domů s tradičním kuchyňským designem. Tyto sporáky se dají najít v nabídce na trhu i dnes a v poměrně dobré ceně. Zjistěte více iv našich článcích.

V zahradě za domem si vytvořili unikátní letní kuchyň
Realizace zahrad

V zahradě za domem si vytvořili unikátní letní kuchyň

Dům se, snad i díky majetnickému obepnutí popínavým přísavníkem, trochu vymykal z městské zástavby. Při pohledu na něj mi něco napovídalo, že po průchodu vstupní branou za sebou můžeme zanechat vřavu města a ocitnout se v jiném světě. A stalo se.

S ohněm až pod polínka
Novinky

S ohněm až pod polínka

Pokud si chceme rozdělávání ohně v krbu či kamnech usnadnit, můžeme sáhnout po krbových zápalkách tradiční české značky SOLO. Díky prodloužené délce dřívka snadno dosáhneme s ohněm až pod polínka, aniž bychom se museli o dřevo špinit, či si popálit prsty. Novinkou v kategorii zápalek jsou domácnostní zápalky, které jsou delší než klasické sirky a hodí se báječně například k zapalování svíček, plynových sporáků, či grilů.

Nové volně stojící indukční sporáky gorenje – revoluce v kuchyni
Novinky

Nové volně stojící indukční sporáky gorenje – revoluce v kuchyni

Už žádné úmorné odstraňování připečené mastnoty ze stěn trouby nebo pekáče, drátěnku a agresivní čisticí prostředky konečně můžete škrtnout z nákupního seznamu!