Nové volně stojící indukční sporáky gorenje – revoluce v kuchyni

08. 08. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Už žádné úmorné odstraňování připečené mastnoty ze stěn trouby nebo pekáče, drátěnku a agresivní čisticí prostředky konečně můžete škrtnout z nákupního seznamu!   Nové typy multifunkčních volně stojících sporáků s indukčními varnými deskami gorenje s […]

Už žádné úmorné odstraňování připečené mastnoty ze stěn trouby nebo pekáče, drátěnku a agresivní čisticí prostředky konečně můžete škrtnout z nákupního seznamu!

 

Nové typy multifunkčních volně stojících sporáků s indukčními varnými deskami gorenje s typovým označením El 57320 AW a El 57337 AX mají vnitřek trouby potažen vysoce kvalitním smaltem EcoClean, který je perfektně hladký, což zabraňuje zachycování a zapékání mastnoty.

Čištění je proto mimořádně jednoduchou záležitostí, kterou hravě zvládne každá kuchařka. O to více času pak zbude na přípravu dalších dobrot. EcoClean Smalt navíc díky svému hladkému povrchu a nepropustnosti teplo nepohlcuje, ale naopak odráží do středu trouby, což výrazně snižuje spotřebu energie a zvyšuje efektivitu pečení a spokojenost všech strávníků. 

Nové volně stojící indukční sporáky gorenje, to je skutečná záruka nekompromisní kvality a maximální možné výbavy. Vítanou časovou úsporu zaručuje funkce rychlejšího ohřívání PowerBoost zvyšující výkonnost indukční varné desky, která už sama o sobě je rychlejší než klasická elektrická deska nebo plyn, a přitom spotřebuje podstatně méně energie.
Nové možnosti kuchyňských úprav otevírá ExpertCook systém se speciálními režimy pro pečení pizzy, rozmrazování, udržování stabilní teploty v troubě, například při sušení ovoce či hub. K dispozici jsou také elektronické programovací hodiny,  na kterých lze snadno nastavit optimální dobu přípravy pokrmu, a vše pak průběžně sledovat na displeji ovládacího panelu. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla. Bezpečnost zajišťují dveře v provedení CoolDoor, složené ze tří vrstev tvrzeného skla a reflexní vrstvy.  

Více o designových, technologicky vyspělých a úsporných spotřebičích značky gorenje na www.gorenje.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: Elektro gorenje Sporák Sporák na tuhá paliva sporaky Trouba
Sdílejte článek

Diskuze