gorenje

Novinky

Nové volně stojící indukční sporáky gorenje – revoluce v kuchyni

Už žádné úmorné odstraňování připečené mastnoty ze stěn trouby nebo pekáče, drátěnku a agresivní čisticí prostředky konečně můžete škrtnout z nákupního seznamu!

Novinky

KUCHYNĚ gorenje otevírají novou prodejnu v západočeské metropoli

Společnost Gorenje otevřela 13. září další prodejnu nového konceptu „KUCHYNĚ gorenje“ v Plzni. Kuchyňské studio je umístěno v historické budově v Palackého ulici, kde je zachován nadčasový koncept modelového domu značky s rozdělením do několika […]

Novinky

Na kontě další prestižní cena

Gorenje patří další prestižní mezinárodní cena Plus X Award, udělovaná v německém Kolíně nad Rýnem. Je to v pořadí již sedmé ocenění, tentokrát pro pračku Gorenje Simplicity Light. Porotu zaujal vysoký uživatelský komfort,jednoduchost obsluhy i […]

Spotřebiče

Nové odsavače par Gorenje, očekávejte více než jen dobrý design

Odsavač par je dnes běžnou součástí kuchyně, i když se může zdát, že se nejedná o nezbytnou věc a jeho pořízení často podceňujeme. Digestoř nejenže čistí vzduch v místnosti, odvádí pachy a tuky vznikající při vaření, ale navíc plní funkci světelnou a dekorativní.

Spotřebiče

Gorenje získala ocenění Red Dot za ovládací modul ISCHEF

Ovládací modul pečící trouby iChef značky Gorenje+ obdržel čestné ocenění na přední mezinárodní soutěži Red Dot Design Awards. Oceněná novinka je výsledkem úsilí vývojářského a designového oddělení společnosti Gorenje a byla představena letos v lednu na veletrhu IMM v Kolíně nad Rýnem. Elektronický ovládací modul s velkým barevným displejem představuje v současnosti nejmodernější dotykové ovládání a významný krok kupředu ve vývoji domácích spotřebičů. Pečící trouby s touto technologií budou u nás k dostání od dubna ve specializovaných studiích Kuchyně Gorenje.

Spotřebiče

Chladná velkoprostorová kráska

Šikovné vnitřní uspořádání amaximální přehled patří kpřednostem velkoprostorové chladničky Gorenje side by side scelkovým objemem 540 litrů.