Reklama
KUCHYNĚ gorenje otevírají novou prodejnu v západočeské metropoli

KUCHYNĚ gorenje otevírají novou prodejnu v západočeské metropoli

Společnost Gorenje otevřela 13. září další prodejnu nového konceptu „KUCHYNĚ gorenje“ v Plzni. Kuchyňské studio je umístěno v historické budově v Palackého ulici, kde je zachován nadčasový koncept modelového domu značky s rozdělením do několika přehledných zón s maximálním důrazem na potřeby spotřebitele. V prodejně mohou zákazníci shlédnout celkem devět vzorových kuchyňských linek se spotřebiči.

Na kontě další prestižní cena

Na kontě další prestižní cena

Gorenje patří další prestižní mezinárodní cena Plus X Award, udělovaná v německém Kolíně nad Rýnem. Je to v pořadí již sedmé ocenění, tentokrát pro pračku Gorenje Simplicity Light. Porotu zaujal vysoký uživatelský komfort,jednoduchost obsluhy i vzhled, které  přinesly  pračce Gorenje vítězství.

Gorenje získala ocenění Red Dot za ovládací modul ISCHEF

Gorenje získala ocenění Red Dot za ovládací modul ISCHEF

Ovládací modul pečící trouby iChef značky Gorenje+ obdržel čestné ocenění na přední mezinárodní soutěži Red Dot Design Awards. Oceněná novinka je výsledkem úsilí vývojářského a designového oddělení společnosti Gorenje a byla představena letos v lednu na veletrhu IMM v Kolíně nad Rýnem. Elektronický ovládací modul s velkým barevným displejem představuje v současnosti nejmodernější dotykové ovládání a významný krok kupředu ve vývoji domácích spotřebičů. Pečící trouby s touto technologií budou u nás k dostání od dubna ve specializovaných studiích Kuchyně Gorenje.