Nové odsavače par Gorenje, očekávejte více než jen dobrý design

08. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Odsavač par je dnes běžnou součástí kuchyně, i když se může zdát, že se nejedná o nezbytnou věc a jeho pořízení často podceňujeme. Digestoř nejenže čistí vzduch v místnosti, odvádí pachy a tuky vznikající při vaření, ale navíc plní funkci světelnou a dekorativní.

Základním úkolem odsavače par je odvést z kuchyně páry obsahující tuky a nepříjemné pachy. Přístroje Gorenje plní tuto funkci v tichosti a precizně. Odsavače par disponují nejen odtahem vzduchu, ale i funkcí recirkulace.

Při výběru odsavačů par není kladen důraz pouze na kvalitu, ale i design.

Nový odsavač par DK 9P2X navrhl designér Pininfarina a zaujme nejen dokonalým provedením, ale i vychytávkami – přehledný digitální displej, dotykové ovládání s volbou až 4 stupňů odsávání, na vaření posvítí dvě halogenová světýlka o výkonu 20W a samozřejmostí zůstávají ukazatelé čistoty filtru a zapnutí odsavače.

Do produktové řady odsavačů Gorenje přibyly i jedinečné přístroje DVG 8565 AX a DVG 6565 AX, které nenechají nikoho bez povšimnutí.

Zešikmený komínový odsavač par v kombinaci z černého skla a nerezu umožňuje pohodlný přístup k zadním varným plochám, aniž byste si museli dávat pozor na hlavu. Nezbytnou součástí těchto odsavačů zůstává hliníkový tukový filtr, ukazatel čistoty filtru, funkce nastavení zapnutí nebo automatické intervalové odsávání. Díky dotykovému ovládání, které se stává běžnou součástí všech spotřebičů Gorenje, bude práce s těmito odsavači hračkou pro všechny uživatele.

Při nedostatku místa v kuchyni, nad varnou plochou, můžete využít nového typu výsuvného odsavače par DF 9135 X, který je k dostání v nerezovém provedení. Disponuje až 3 funkcemi nastavení rychlosti odsávání a ovládá se mechanicky.

Odsavač je dnes běžným designovým doplňkem kuchyně a dodává jí požadovaný charakter.

Více informací na www.gorenje.cz.
Zdroj: New Deal Communications, a.s.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: gorenje kuchyň odsavace
Sdílejte článek

Diskuze