Stavební práce

Veškeré stavební práce zajišťuje stavební firma. Na trhu je množství stavebních firem, vždy je dobré vybrat si firmu na základě dobrých referencí, doporučení a hlavně na základě jejich dřívějších zrealizovaných projektů. Stavební práce mohou být i různé rekonstrukční práce a realizace interiérů i exteriérů domů. Pro větší stavební práce i při rekonstrukci je vždy lepší zavolat si na pomoc odborníky. Mezi stavební práce patří například i výstavba zdí, montáž oken, elektroinstalační práce, tepelná izolace, a montáž sanity. Při stavbě rodinného domu je jako první třeba vyčištění pozemku od různých kořenů a velkých skal, pozemek musí být zarovnán a následně se pokračuje ve výstavbě základů domu. I toto patří s stavebním pracím dělníků. Zjistěte více v článcích na našem portálu.

Bydlení

Výsledkem svépomocné práce mladého architekta je moderní dům spjatý s přírodou

Na úplném konci obce, dostupný cestičkou lemovanou majestátními kaštany, zcela pod lesem se rozprostírá areál několika domů, z nichž jeden je výsledkem svépomocné práce mladého architekta.

Stavební materiály

8 rad jak si vybrat stavební materiál

Dnes je na trhu množství rozličných stavebních materiálů a vybrat z nich ten nejlepší pro svůj budoucí dům nemusí být jednoduché. Podle čeho se rozhodnout? Roztřídit byste je měli metodou postupných kroků.

Návštěvy domů

Cihla jako stavební materiál

O vzhledu a dispozici domu máme obvykle představu, kterou zreálníme a zpřesníme po konzultaci s architektem (nebo si vybereme dům z katalogu). Obvykle se však hůře rozhodujeme, z jakého materiálu stavět. Na základě průzkumů bylo zjištěno, že téměř tři čtvrtiny soukromých […]