stavebnictvi

Výstava Dům a zahrada 2023
Novinky

Výstava Dům a zahrada, 13. – 16. 4. 2023, Výstaviště Louny

Dvacátý pátý ročník výstavy pro všechny zahradníky, kutily, milovníky příjemného bydlení. Výstava Dům a zahrada proběhne od čtvrtka 13. dubna do neděle 16. dubna. Smyslem výstavy je, aby návštěvník našel vše na jednom místě od zahrady až po komín a zároveň si užil velmi příjemné prostředí lounského výstaviště, které se nachází v nádherném lesoparku obtékajícího řekou Ohře.

Projekt Malujeme nový život
Novinky

Jak díky dárkům nastartovat sociální odpovědnosti ve stavebnictví

Projekt Malujeme nový život se zrodil z kraje tohoto roku a nabízí stavebním firmám unikátní řešení dárků pro své investory novostaveb – obrazy od hendikepovaných malířů. Díky těmto obrazům stavební společnosti mohou pomáhat k novému a kvalitnějšímu životu hendikepovaných lidí a dávat do pohybu svou sociální odpovědnost.

Baumit-quidoshop
Stavební materiály

Baumit Quido Shop – unikátní průvodce pro on-line nákup

Společnost Baumit představila zcela unikátní webový portál Baumit Quido Shop, který je komplexním a spolehlivým průvodcem pro výběr a nákup stavebních materiálů Baumit. Tento portál je určen pro stavebníky z řad široké veřejnosti, které provází velmi intuitivně celým nákupním procesem od výběru materiálu přes jeho on-line nákup až po dodávku na určené místo.

Stavební firmy se zúčastnily přátelského utkání na greenu
Novinky

Stavební firmy se zúčastnily přátelského utkání na greenu

V srpnu 2015 společnost CEMEX uspořádala golfový turnaj pro obchodní přátele v rezortu Loreta Golf Club Pyšely.