studentsky pokoj

Design interiérů

Přeměna studentského pokoja, který se má stát multifunkčním prostorem

Přeměna studentského pokoje, který se má stát multifunkčním prostorem pracujícího člověka, vyžaduje promyšlený koncept kráčející ruku v ruce s kreativními nápady.

Foto: Marc Cramer
Návštěvy domů

Studentské bydlení, které může být inspirací pro všechny

Malý opuštěný pozemek v epicentru univerzitního života v kanadském Montrealu znovu ožil díky originálnímu projektu moderního studentského ubytování. Originální nápad i provedení vnitřních prostor od ateliéru KANVA se nám natolik líbily, že jsme se rozhodli vám ho představit. Myslíme si, že zde můžete najít i spoustu neotřelých tipů pro soukromé bydlení.

Design interiérů

Studentský pokoj na míru

Barevné, veselé, roztomilé a plné hraček. Přesně takové bývají dětské pokoje. Jak ale navrhnout pokoj pro dorůstající potěr? Mají vlastní názor a chtějí, abychom s nimi zacházeli jako s dospělými. Vkus se jim mění každou chvíli a v pokoji se před […]

Trendy

Doplňky do studentského podnájmu

Dnešní rychlá doba má posunutá měřítka také vdospívání. Mnoho vysokoškoláků raději vymění studentskou kolej za vlastní pokoj vpodnájmu. Zařizování takového interiéru se pak často odehrává za pomoci nejlevnějšího nábytku znabídky velkých obchodních domů ana úrovni dekorování se investuje do zaručeně „in“ kousků, které mohou svojí cenou přesáhnout isamotný nábytek. Vždyť jsou to především doplňky, které se dají jednoduše sbalit apřestěhovat do dalšího podnájmu nebo do nového samostatného domova. Ty nejlepší pak zůstávají jako připomínka zlatých studentských let.