systémy výklopů

MicrosoftTeams-image
Nábytek

BLUM otevřel nový showroom

BLUM je synonymem značky určující trendy v oboru nábytkového kování. Naše společnost se zabývá jejich sledováním po celém světě, provádí jejich analýzu a průzkum. Ochotně se s vámi již mnoho let dělíme o naše zkušenosti a nabízíme inspiraci pro řešení vašeho nábytku, který pomáhá zvýšit komfort bydlení.

Výklop v kuchyni
Nábytek

Rodina AVENTOS – výklopy, které nadchnou

Je to fascinující pohyb, když se výklopy skládají, zdvihají, vyklápí. AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skříňku. V kuchyni nebo v obývacím pokoji, ať už je zde hodně nebo málo místa, pro malá čílka nebo velká čela.

Systém výklopů AVENTOS HKi v kuchyni
Nábytek

AVENTOS HKi: Integrované kování na výklopy

Co kdyby krása výklopu přicházela zvenčí a síla zevnitř? Náš nejužší systém výklopů je plně integrován do boční stěny skříňky, a proto dokonale splývá s nábytkem. Získáte tak vysoce estetickou kvalitu s naprostou volností designu – se snadnou montáží a v obvyklé kvalitě Blum.

Moderní kuchyň s ostruvkem a ženou
Kuchyně

Výklopy AVENTOS – vysoký komfort pohybu

Systém výklopů AVENTOS přináší vysoký komfort pohybu do horní skříňky a zvyšuje tak kvalitu bydlení. Dokonce i otevírání velkých a těžkých výklopů je nyní snadné jako hračka, volnost pohybu je vždy zachována. Dokázali jsme mnoho, přesto stále nejsme spokojeni, proto AVENTOS pořád optimalizujeme a dále jej pro vás vyvíjíme.

Žena v kuchyni otevírá vyklápací skříňky Me11711627_all_829983
Kuchyně

Rodina AVENTOS – výklopy v novém kabátě

Je to fascinující pohyb, když se výklopy skládají, zdvihají, vyklápí. AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skříňku.

zdroj Blum
Nábytek

Proč mít výklop v horních skříňkách v kuchyni

Plánujete novou kuchyň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Pořádně si promyslete její uspořádání. Určitě bude sloužit dlouho, možná i třeba třicet let.