Zdroj: Blum

Rodina AVENTOS – výklopy v novém kabátě

27. 09. 2021 Sdílet

Je to fascinující pohyb, když se výklopy skládají, zdvihají, vyklápí. AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skříňku.

V kuchyni nebo v obývacím pokoji, ať už je zde hodně nebo málo místa, pro malá čílka nebo velká čela. Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je nyní snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.

Žena v kuchyni otevírá vyklápací skříňky

Zdroj: Blum

Pokud chcete nábytek bez úchytek, pak stačí jen lehounce na výklop ťuknout, a SERVO-DRIVE jej hned otvírá. S BLUMOTION se pak výklop hned zase měkce a tiše zavře. Kování na výklopy AVENTOS skýtá nejvyšší kvalitu – vedle osvědčené stability a elegantního designu.

Dnes je rodina AVENTOS již hodně široká a podle potřeby si způsob otevírání výklopů určitě vyberete. Například poslední v řadě
AVENTOS HK-XS představuje nekonečně mnoho možností ztvárnění pro malé výklopy u vysokých skříní a horních skříněk. Můžete s ním pohodlně vybavit i korpusy s menší hloubkou, například nad digestoří nebo nad umyvadlem v koupelně.

Vyklápací systém v kuchyni

Zdroj: Blum

Symetrický zdvihač můžete využívat jak na jedné straně korpusu, tak i na obou stranách. Když jej nainstalujete na obě strany, můžete realizovat i větší, těžší čela. AVENTOS HK-XS vás okouzlí komfortem pohybu, který je pro AVENTOS příznačný. Bude se vám zdát, že se výklopy otvírají i zavírají, jakoby neexistovala zemská přitažlivost.

Vyklápací systém skřňky

Zdroj: Blum

V kombinaci se závěsy CLIP top BLUMOTION se výklopy zavírají měkce
a tiše. Bezúchytkový nábytek se těší stále větší oblibě a dnes již k modernímu designu nábytku neodmyslitelně patří. Vzletně lehké a komfortní otvírání zajistí technologie TIP-ON, také u výklopů AVENTOS
HK-XS.

Vyklápací systém skřňky

Zdroj: Blum

První z rodiny AVENTOS, který prošel celkovou inovací je systém AVENTOS HK a dnes se jmenuje HK top. Určuje také nový design, kterému se v současné době vzhledově přiblížili všechny typy výklopů BLUM alespoň díky novým krytkám, které tak propojují celou výrobkovou řadu výklopů AVENTOS svým přímočarým tvarem a jednoduchými liniemi.

Vyklápací systém skřňky

Zdroj: Blum

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: horní skříňky kuchyňská linka kuchyňské skříňky kuchyňský nábytek systémy výklopů uspořádání kuchyně
Sdílejte článek