Tapety do koupelny

Tapety do koupelny Hodí se tapety do koupelny? Samozřejmě, že ano. Je však důležité vybírat vinylové, omyvatelné a voděodolné. V žádném případě nepoužívejte do koupelny papírové nebo vliesové tapety. Existují i různé samolepicí fólie a jiné tapety do koupelny. Není však ideální používat je v malých koupelnách, protože opticky ještě zmenšují prostor. Naberte nové inspirace a informace na stránkách našeho portálu HOME Bydlení.

Nejnovější byt Babety a Jana v bohaté míře dostal to, co podle designérky chybí ve většině příbytků v našich končinách – odvahu a styl. FOTO ROBERT ŽÁKOVIČ
Design interiérů

Byt, který zapůsobí klidnými barvami a výraznými vzory

Byt designérky Babety Ondrové a herce Jana Slováka, dvojice, která stojí za českou značkou designových tapet a doplňků Lavmi, má atmosféru, co chytí za srdce. Zapůsobí na vás velkorysým prostorem, klidnými barvami a výraznými vzory.

Vlies (non-woven) představuje poslední generaci tapetových materiálů. Věrně podává tvůrčí záměr, je poddajný, ultra pevný a zároveň prodyšný. Neobsahuje PVC ani těžké kovy. (foto: Harlequin)
Rekonstrukce bytu

Tapety místo barvy? Proč ne!

Tapety vydrží déle než barva a na slunci neblednou. Proto neváhejte a vyzkoušejte je. Přinášíme vám návod, jak na to.

Rekonstrukce bytu

Co se nosí na stěnách?

Způsob úpravy vnitřních povrchů stěn a stropů se volí podle druhu materiálu, z něhož je konstrukce zhotovena. S výjimkou případů, kdy se zachovává původní povrch konstrukce (režné zdivo nebo beton, masivní dřevostavby), je základním způsobem úpravy povrchů stěn a stropů […]

Koupelny

Koupelnové souvislosti

Naše stálá spolupracovnice, designérka Jasna Opavská, tentokrát vzala do parády byt pro pracovně vytíženého mladého muže. A protože se novostavba začala zařizovat dostatečně včas, mohla se do interiérů pustit opravdu z gruntu – nejen od podlahy, ale i od zdí a stěn. Zkrátka od dispozice. Z dispozičních změn v malém bytě vytěžily všechny místnosti, asi nejvíce však koupelna – získala nějaký ten čtvereční metr navíc, a ještě i navázala dobré vztahy s ložnicí.