taškové střechy

Výhled z domu
Návštěvy domů

Světlo, soukromí i styl: Renovace starého domu přinesla za 18 měsíců vše, co majitelé chtěli

Začátek projektu měl jasný cíl – snem klientů byla výstavba rodinného domu v obci, kde vyrůstal jeden z manželů. Tato rodná ves měla přinést nové bydlení manželům a jejich dvěma dětem. Vize v sobě zahrnovala možnost funkčního domu a zároveň místa pro zábavu s dostatkem přirozeného světla a soukromím pro každé z dětí.

moderní rodinný dum se šikmou střechou
Stavební materiály

Solární střešní tašky Generon kombinuji design s výkonem

Betonové střešní tašky Terran Generon představují unikátní designové a současně energeticky účinné spojení výhod a předností betonových střešních krytin Terran a klasické střešní fotovoltaické elektrárny.

Soutěž o střechu Tondach zdarma
Novinky

Chcete pořádnou střechu Tondach? Vyhrajte ji zdarma!

Plánujete rekonstrukci střechy, nebo stavíte nový dům? Zapojte se do soutěže o novou střechu Tondach zcela zdarma!

Tondach střecha zadarmo
Novinky

Střechu TONDACH zdarma může získat každý!

Dny se začínají prodlužovat a to je neklamným znamením, že startuje stavební sezóna. Chystá se budování střech na novostavbách i plánované opravy těch starších. Ač neradi, přemýšlejí nad tímto zadáním také ti, jejichž střechu prověřila právě končící zima a výsledek nedopadl dobře. Všem jmenovaným je společné jedno - znepokojení nad růstem cen stavebních materiálů. To by bylo terno získat v této situaci střechu zdarma! Sen? Ne, skutečnost! Stačí se zapojit do soutěže společnosti TONDACH o střechu zdarma.