technika

Staňte se designéry svého krbu
Vytápění

Staňte se designéry svého krbu

Kouzlo ohně v rovnováze s estetikou a technikou. Designový krb Romotop VARIANT reaguje na trendy a potřeby moderní interiérové architektury. Díky unikátnímu modulovému systému si můžete vytvořit vlastní vzhled krbu.

Zařizujeme zahradu
Rady a Tipy

Zařizujeme zahradu

Zahrada je místem pro odpočinek a čas trávený s rodinou či přáteli. Aby se stala skutečným soukromým rájem, je důležitá nejen správná péče o ni, ale také kvalitní vybavení. Co by tam v žádném případě nemělo chybět, aby se tam každý cítil dobře?

Liebherr RoadShow 2015 v Česku
Novinky

Liebherr RoadShow 2015 v Česku

Bratčice u Brna (Česká republika), 27. dubna 2015 – dne 23. a 24. dubna 2015 se v pískovně v Bratčicích u Brna uskutečnila další ze zastávek Liebherr RoadShow 2015. Hosté mohli shlédnout nejen moderovanou show, ale prezentované stroje si také vyzkoušet přímo v nasazení.

5 kroků ke krásnému a zdravému trávníku. Krok první – VERTIKUTACE
Rady a Tipy

5 kroků ke krásnému a zdravému trávníku. Krok první – VERTIKUTACE

Po zimě, kdy se trávník probouzí k životu, bude po dlouhém odpočinku vyžadovat zvýšenou péči. Abychom i v nadcházející sezóně měli trávník v plné kondici a byla z něj hustá, zdravá a dobře vypadající chlouba […]

Dům

Nářadí pro profesionály

Novinkou na trhu selektronářadím nejen pro profesionály je okrouhlý brusný kotouč sprůměrem 115 mm od firmy FEIN MULTIMASTER. Kotouč je určen primárně pro broušení velkých ploch.

Inteligentní dům – to je Domintell
Rekonstrukce domu

Inteligentní dům – to je Domintell

Seznamte nás ve stručnosti s historií vaší společnosti… CMS, s. r. o., byla založena na podzim roku 1999. Od té doby se podílela na mnoha projektech a kompletních realizacích v oboru průmyslové automatizace, mimo jiné na realizaci nemalého počtu projektů pro jednoho z nejnáročnějších zákazníků v ČR, a to akciovou společnost Škoda Auto v Mladé Boleslavi.