Reklama
Uklízime pro alergika

Uklízime pro alergika

Dnes už asi jen málo z nás může říct, že netrpí nějakou alergií. Nejčastější je ta na pyly a roztoče, méně diskutovanými pak bývají alergie kontaktní, které způsobují různé ekzémy. Úplně zamezit kontaktu s alergeny ani dnes neumíme, ale můžeme obtíže postižených výrazně snížit – v první řadě výběrem správných materiálů a vybavení, následně i pečlivým úklidem.

Vileda 100°C mop – horký sprej

Vileda 100°C mop – horký sprej

Hygienicky čistý domov, komfortně a bez kabelu. Vileda 100°C mop k úklidu využívá horkou vodu, bez potřeby použití chemických přípravků či vláčení kabelu přes celou místnost za sebou. Tato nová metoda odstraní až 99,9 % bakterií!

Zdravý byt bez chemie

Zdravý byt bez chemie

Doma je nejlépe. A aby to platilo doslova, zbavte se raději přebytečné chemie. Není vidět, ale může nadělat pořádnou „paseku“. Poškozuje imunitní, hormonální a reprodukční systém a přispívá ke vzniku mnoha civilizačních nemocí. Myslete na to, když si budete pořizovat nový nábytek nebo si kupovat čisticí prostředky.

Nekašlete na vánoční úklid

Nekašlete na vánoční úklid

Každý rok s ním bojujeme a rok co rok nad námi více či méně vítězí. Ano, máme na mysli strašáka v podobě vánočního úklidu. Je nám ho i trochu líto, protože je v tom chudák nevinně. Jen se snaží zpříjemnit nám svátky. Není zrovna oblíbený, ale usednout ke štědrovečernímu stolu a mít umytá okna se přece jen jaksi patří… Celý listopad