uklid

Nepořádek ve skříni
Design interiérů

Zbavte se chaosu: Praktické tipy pro uspořádání šatní skříně

Šatní skříň může být jakýmsi odrazem naší osobnosti a vkusu, ale někdy se stane, že se promění v nepřehledný prostor plný nepotřebných věcí. Jak si tedy uspořádat šatní skříň efektivně a najít skvělý styl, který koresponduje s naším životním stylem?

Novinky

Úklid za pár minut

Jen málokoho uklízení domácnosti baví. Nyní je možné si tuto činnost ulehčit díky praktickým pomocníkům.

Novinky

Actifibre – mikrohadřík nové generace

Úklid domácnosti nepatří k nejoblíbenějším činnostem. Proč si ale úklid nezpříjemnit a neušetřit čas? Místo toho, abychom přemýšleli, čím jaký povrch můžeme umýt, teď vše vyřeší revoluční mikrohadřík od Viledy.

Nábytek

Uklízime pro alergika

Dnes už asi jen málo z nás může říct, že netrpí nějakou alergií. Nejčastější je ta na pyly a roztoče, méně diskutovanými pak bývají alergie kontaktní, které způsobují různé ekzémy. Úplně zamezit kontaktu s alergeny ani dnes neumíme, ale můžeme obtíže postižených výrazně snížit – v první řadě výběrem správných materiálů a vybavení, následně i pečlivým úklidem.

Novinky

Vileda 100°C mop – horký sprej

Hygienicky čistý domov, komfortně a bez kabelu. Vileda 100°C mop k úklidu využívá horkou vodu, bez potřeby použití chemických přípravků či vláčení kabelu přes celou místnost za sebou. Tato nová metoda odstraní až 99,9 % bakterií!

Při pravidelném ošetřování, průřezu či zmlazování stromů a keřů vzniká halda větví, kůry a větviček. Drtiče větví dokážou zbytky dřevního odpadu znovu zhodnotit − zpracují dřevní odpad na jemnou drť, kterou pak vložíte do kompostu.
Zahradní technika

3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování

Drtič a štěpkovač, fukar a vysokotlaká myčka, aneb 3 x pomocníci, kteří ulehčí podzimní gruntování.

Výkonný robotický vysavač LG HOM-BOT Square je efektivním domácím pomocníkem pro každodenní úklid.
Spotřebiče

Místo víkendového úklidu hurá na piknik

V mnoha českých domácnostech je víkend ve znamení úklidu. Utřít prach, vysát, setřít podlahy. Přestože jsou to zdánlivé maličkosti, které samostatně nezabírají mnoho času, opak je pravdou.

Novinky

System Bona Spray Mop na čištění keramické dlažby, marmolea, vinylu, kamene

Rádi bychom vám představili Bona Spray Mop čistící systém, který je určen pro čištění všech typů podlah. Jde o snadný úklid všech typů podlah – keramické dlaby, marmolea, vinylu, kamene, i dřevěné či laminátové podlahy.

Nábytek

Zdravý byt bez chemie

Doma je nejlépe. A aby to platilo doslova, zbavte se raději přebytečné chemie. Není vidět, ale může nadělat pořádnou „paseku“. Poškozuje imunitní, hormonální a reprodukční systém a přispívá ke vzniku mnoha civilizačních nemocí. Myslete na […]

Nábytek

Co byste měli vědět o údržbě podlah, oken, sanity a dřevěného nábytku

Předvánoční úklid je obligátní téma. My si však myslíme, že Vánoce jsou především svátky klidu a pohody. Takže pokud se vám do něj zrovna nechce, my vás v tom rozhodně podpoříme. Ale pokud patříte mezi ty, kterým […]