umělá inteligence

IMG_5529
Vytápění

Česká jednička v OZE expanduje do západní Evropy díky umělé inteligenci

Schlieger, česká jednička v segmentu OZE s více než 15 000 realizacemi, zahájila expanzi do západní Evropy – konkrétně na německý a rakouský trh. V obou zemích momentálně operuje s 60 montážními týmy a dodává fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla i solární kolektory více než 100 obchodním partnerům. Do konce roku plánuje Schlieger na nových trzích instalovat více než 10 MWp solárního výkonu. Běžná čekací doba na FVE systémy se přitom v současnosti v těchto zemích pohybuje kolem 1,5 až 2 let.

Kuchyně s aplikací SmartThings
Spotřebiče

Umělá inteligence ve vaší domácnosti? Budete se divit, co dokáže

Umělá inteligence je téma, které se poslední dobou skloňuje především v souvislosti s budoucností různých profesí. Možná vás však překvapí, že AI zásadně mění i jiný typ práce – práce domácí. Spotřebiče jsou díky ní nejen pohodlnější na ovládání, ale také úspornější a udržitelnější.

Inteligentní vila
Návštěvy domů

Ultramoderní inteligentní vila v Praze vyráží dech! Působí jako ze sci-fi filmu

Hodnota rodinných domů dnes stoupá. Nemluvíme ani tak o ceně, ale o možnosti vyjít bezpečně na vzduch na vlastní dvůr, zasadit si vlastní zeleninu, vypěstovat ovoce, nechat děti hrát si na vlastním mini hřišti či vyběhat se se psem.

Doporučená maloobchodní cena modelu Q900R je 129 990 Kč za velikost 65‘, 179 990 Kč za 75‘ a 389 990 Kč za televizor s úhlopříčkou 85‘. FOTO Samsung
Spotřebiče

Televizor s obřím rozlišením

Pokud se chystáte na koupi nového televizoru a chcete něco opravdu in, máme pro vás novinku. Samsung pouští do světa nový QLED televizor s obrovským rozlišením, který ocení i ti největší filmoví nadšenci. Ale nejen ti. Díky nové technologii technologii nezaniknou ani ty nejmenší detaily, ale to není všechno. Rozlišení 8K má řadu dalších výhod.