vazy

Kořínky rostliny ve sklenici
Dekor

Tajemství pěstování ve vodě bez zeminy: Některé rostliny je možné mít jen v lahvi či váze

Nemusíte být právě zkušený zahrádkář na to, abyste věděli, že rostliny pro svůj růst, krásu a případnou úrodu potřebují živiny z půdy. Slyšeli jste však už o pěstování pokojových rostlin ve vodě?

FOTO BORÅS TAPETER
Trendy

Tipy na nákup: V barvě marshmallow

Pastelové barvy jsou něžné, neinvazivní a přátelské. V interiéru se s nimi dá počítat v každé místnosti a krásně doplňují barvu světlého dřeva nebo neutrální šedou. Dobře se dají i vzájemně kombinovat a sluší romantickému, retro i modernímu interiéru.

Originál 1988 TROJČLENNOU DRUŽINU jednoduchých až banálních váz ze zeleného skla „Three Green Bottles“ od Jaspera Morrisona vyrábí italská značka Cappellini.
Dekor

Vázy vyrobené z nepotřebných lahví na víno

Vázy vyrobené z nepotřebných lahví na víno nás učí vidět krásu i tam, kde ji běžně přehlížíme.

foto: Möbelix
Hand Made

Vázy a svícny za pár korun!

Máte staré soupravy sklenic, které víceméně nepoužívate? S troškou trpělivosti jim MŮŽETE URČIT trochu jiný účel použití, než měly dosud. Ze sklenic na víno vyrobíte pár krásných SVÍCNŮ. Upravené stojany na svíčky využijete jako dekorativní vázu či stojan na příbor.

Dekor

Omotané vázy

Pokud vám doma chybí váza nebo by se hodila nová, nemusíte hned běžet do obchodu a utrácet velké peníze. Stačí trocha fantazie, šikovné ruce a ještě několik drobností… a můžete si vyrobit originální, velmi dekorativní […]

Dekor

Do bytu do bytu, dáme si vázu…

Abyste se doma cítili dobře, vyzdobte si příbytek řezanými květinami, které do něj vnesou kouzlo a příjemnou svěží atmosféru.