velikonoce

stůl s velikonočním pečivem, vejci, bonbóny a jarními květinami
Recepty

Velikonoce se blíží! Co přichystat na stůl? S těmito 6 ověřenými recepty budete připraveni

Blíží se svátek Velikonoc, který si již tradičně spojujeme s barvením vajíček, pletením pomlázek a v neposlední řadě pečením dobrot. Ostatně, co by také byly Velikonoce bez kulinářských tradic? A právě proto vám přinášíme ty nejlepší recepty na tradiční velikonoční pečivo, ať už toužíte po chutném beránkovi, nadýchaném mazanci nebo sladkém jidáši.

Dekor

Vyrobte si krásný velikonoční věnec na stůl, na stěnu nebo na dveře

Tak, jako se probouzí jaro, i vy probuďte svou kreativitu.

FOTO FIELDMANN
Dekor

Jak originálně nazdobit velikonoční vajíčka

Také si nedovedete představit Velikonoce bez mísy nebo ošatky nazdobených vajíček? Barvení vajíček, ať už koupenými barvami, nebo v cibuli, řepě nebo špenátu vám ale přijde příliš jednoduché.

zdroj shutterstock
Novinky

Jarní veletrh FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci na sv. Valentýna i Velikonoce

V polovině ledna se opět uskuteční oblíbený veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Zaměření této odborné akce bude prioritně na téma jarních dekorací, sv. Valentýna a Velikonoc. K vidění bude ale i dárkové zboží a dekorace s celoročním uplatněním.

Černá a bílá ovečka jsou drátované z černého drátu, pevně zaplstěného kožíškem z vlny oveček valašek. Rozměry jsou cca 6 x 7 cm. Každá ovečka je originál a v sadě dvou kusů je zakoupíte na www.fler.cz/Mariana.
Dekor

Velikonoční inspirace

O Velikonocích se dodržují různé tradice. Některé příjemnější, některé už méně. Určitě vás ale potěší to, že si konečně zase můžete vyzdobit svůj domov a vytvořit velikonoční náladu pomocí barevných kraslic, obilíčka, nebo dekoracemi v tlumených přírodních odstínech.

foto Ferm Living
Dekor

Velikonoční dekorace tradičně i netradičně

Ať už si potrpíte na vajičkovo-kuřátkovo-zajícovou klasiku, nebo máte tendenci tradiční výzdobu „aktualizovat“ a ozvláštňovat, máme tu několik zajímavých tipů pro váš velikonoční domov.