Venkovní krby

I vy patříte k lidem, kteří tráví téměř celé léto ve své zahradě, při grilování s rodinou a přáteli? Pak určitě znáte význam a důležitost venkovních krbů. Venkovní krby jsou pomůckou, jejíž oblibě se těší stále více lidí. I když ještě mnoho lidí upřednostňuje jednoduchý gril, venkovní krby nabízejí kromě své funkčnosti i skvělý vzhled a charakter do vaší zahrady. Existuje několik typů venkovních krbů, některé jsou součástí letní kuchyně a jsou prostorově větší, jiné jsou zase jednodušší, samostatné, do menších zahrad na jednoduchou grilovačku pro dva nebo jen pro příjemnou vnější večerní atmosféru s praskajícím ohněm. Venkovní krby si můžete postavit i sami přesně podle vašich představ.

FOTO Tchibo
Vytápění

12 krásných i praktických pomocníků ke krbu

Klasika Skládací krbová mříž o šířce 102 cm má ve složeném stavu 60 × 59 × 20,5 cm. 1 690 Kč Sedací pytel XXL. Vrchní strana má vzhled kožešiny, spodní je tkaná a zesílená. Průměr 135 cm. 3 490 […]

Vytápění

Systémy vytápění – vyberte si ten svůj

Moderní vytápěcí systémy představují poměrně široký soubor možností, jak zahřát svůj domov – ať už bydlíte v bytě, či rodinném domě. Na výběr mají jak ti, kteří v první řadě zohledňují výši nákladů, tak ti, kteří řeší především pohodlí, dostupnost či vliv na životní prostředí.

FOTO DANO VESELSKÝ
Vytápění

9 krbů a kamen pro vaši inspiraci

To nejlepší z našich návštěv. Alespoň co se krbů týče. Tak by se dal nazvat následující výběr, který jsme pro vás nachystali jako zdroj inspirace. Ať už se týká volby typu krbu nebo krbových kamen, umístění či sladění se stylem interiéru. A teď už se nenechte ničím rušit a oddejte se snění… Jaký bude ten váš malý kousek ohně?

Vytápění

Porovnání nákladů na vytápění

Při srovnávání různých otopných systémů, využívajících rozdílné druhy energie, je podstatné zohlednění nejen konkrétních nákladů na vytápění, tedy cen za energie, je také nutné vzít v úvahu i další faktory, týkající se spotřeby energie v objektu.