Vyvýšená dětská postel

Vyvýšená dětská postel je skvělá pro všechny aktivní děti, protože kromě klasického lůžka na spaní nabízí prostor pod postelí. Tento prostor je většinou využíván jako místo na hračky či psací stůl se židlí. Je to skvělá možnost, jak efektivně využít i v malém pokoji místo. Vyvýšená postel je většinou ve výši vrchní části patrové dětské postele (většinou 180 cm, ale mohou být i nižší) a místo spodního lůžka je pod postelí prázdný prostor. Vyvýšené dětské postele mají k přístupu do ní přimontován žebřík a některé najdete i s dodatečnou skluzavkou pro hravost a zábavu dětí.

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království
Design interiérů

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království

Přinášíme inspiraci pro tvorbu dětského království.

10 nápadů do dětského pokoje
Design interiérů

10 nápadů do dětského pokoje

Je pravda, že ne vždy je dobré dětský pokoj zařídit definitivně a omezit tak dítěti možnost se rozvíjet. Ale několik let, kdy rostou jako z vody, není možné neustále vyměňovat postele, stolky, židle. Navíc, pokud spolu bydlí děti v různém věku, jsou nábytky, které se dokážou přizpůsobit různým věkovým kategoriím, více než nápomocné.

Abeceda dětského pokoje
Design interiérů

Abeceda dětského pokoje

Ruku na srdce – jak často rodiče při zařizování dětských pokojíčků berou ohled na přání svých ratolestí? Řada z nich si možná myslí, že kdyby se zeptali, drobotina si naporoučí hory doly nebo samé nesmysly. […]

Dům s příchutí řeky
Návštěvy domů

Dům s příchutí řeky

Lidské bytosti touží po pohodlí moderního bydlení, mění tvář krajiny, přemýšlejí, jak si vylepšit každodenní život současnými technologiemi. Potom přijde chvíle, kdy někteří poodstoupí, zvednou hlavu a několika tahy přisoudí místu podobenství, v nichž se připomenou obrazy […]

Dětské pokoje pro sourozence
Nábytek

Dětské pokoje pro sourozence

V dětském pokoji se rodí nejkrásnější sny. V dospělosti si již většinou nepamatujeme detaily interiérů, v nichž jsme celé roky žili a spávali. Zvláštní ale je, že ten z dětských časů dokážeme vidět ostře stále i se všemi jeho zákoutími, barvami a vůněmi. Život sourozenců sdílejících jeden pokoj je plný tajemství, důvěrných rozhovorů a dobrodružství. Možná hektický, s kompromisy, ale i bezstarostný.