Zahradní altány

Zahradní altány jsou skvělými doplňky do zahrady. Kromě toho, že výborně vypadají a obohatí vzhled vaší zahrady, jsou také mimořádně praktické a v mnoha případech užitečné. Stříška nebo stínítko v podobě zahradního altánu může sloužit ke každodennímu užívání v letních, ale i chladnějších měsících. Zahradní altány mohou být stříškou nad zahradním posezením, dětským koutkem nebo nad jídelním stolem. Spolehlivě vás ochrání před letním deštěm, před horkými slunečními paprsky nebo před padajícím listím ze stromů. Zahradní altán si můžete vyrobit i sami, potřebná je určitá zručnost a detailní propracování kvůli bezpečnosti. Přečtěte si také více v našich článcích.

Rodinný dům nedaleko Plzně zaujme šachovým altánkem i příběhem majitelů
Návštěvy domů

Rodinný dům nedaleko Plzně zaujme šachovým altánkem i příběhem majitelů

Rodinný dům nedaleko Plzně nás zaujal nejen výrazným barevným řešením a šachovým altánkem na zahradě, ale i příběhem jeho majitelů. Dokonce jsme se rozhodli nechat o něm povyprávět právě pouze jeho investory.

Vyzdobte si altány a pergoly květinami
Rady a Tipy

Vyzdobte si altány a pergoly květinami

Místy doslova stvořenými na to, aby v zahradě lákala k sladkému nicnedělání, jsou altány a pergoly. Jestli se chcete v jejich stínu cítit co nejlépe, nezapomeňte doplnit jejich okolí vhodnou výsadbou. Vždyť jen precizně upravená zahrada je opravdu příjemným místem k relaxování.