Zahradní gril s udírnou

Zahradní gril s udírnou představuje ideální čas strávený v kruhu rodiny a přátel. Rodina se sejde v zahradě a připravuje chutná jídla na grilu v příjemném prostředí během volných chvil. Je to právě chutné jídlo, které spojuje rodinu za jedním stolem. Přenosné zahradní grily jsou většinou zhotoveny z ocelového plechu a skládají se z ohniště, roštu, ventilační klapky a odkládací plochy. Zahradní gril s udírnou si můžete však postavit i sami ve své letní zahradě z cihel nebo kamen. Pro rady, tipy, inspirace a doporučení si můžete přečíst i naše články.

Rodinná zahrada ve Slaném krásná i na podzim
Realizace zahrad

Rodinná zahrada ve Slaném krásná i na podzim

Důkazem, že prostřednictvím okrasných travin, trvalek s okrasnými semeníky, dřevin s pestrou kůrou a mnoha dalších pomůcek zahradního architekta můžete vytvořit i na podzim barevnou a půvabnou zahradu, je rodinná zahrada ve Slaném.

Na co se zaměřit při výběru grilu?
Relax v zahradě

Na co se zaměřit při výběru grilu?

Grilovací sezona je v plném proudu a k radosti všech milovníků grilování ještě několik měsíců bude. Možná už si ji užíváte plnými doušky, možná přemýšlíte o koupi moderního zahradního grilu až díky lákavé vůni linoucí […]