záhradní nůžky

Fiskars zahradní nůžky

Zahradní nůžky – Harmony

Společnost Fiskars dodává na český trh výrobky pro zahradu, dílnu i kuchyň. V roce 2021 Fiskars v celoevropském projektu reorganizuje produktové řady zahradních nůžek. Projekt Harmony přináší srozumitelnou strukturu do nabídky malých zahradních nůžek. Cílem je to, aby se spotřebitel v nabídce lépe orientoval.

Součástí teleskopických nůžek na větve for_q je adaptér s pilkou k prořezávání stromů. Nůžky o hmotnosti 3 kg je snadné ovládat, rukojeť lze nastavit až do délky 3,5 m. Stříhat s nimi můžete větve do průměru 30 mm. Čepel je vyrobena z karbonové oceli a zajišťuje tak čistý střih. Pořídíte za 1 779 Kč v obchodech Hornbach.
Rady a Tipy

Jak a kdy prořezat větve?

Pokud se v létě chcete těšit z bohaté úrody vašich ovocných stromů a z hustě prorostlých živých plotů, měli byste je před nástupem jara trochu omladit. Únor je ideální dobou pro zastřižení větví a prořezání korun stromků.

zdroj: STIHL a VIKING
Zahradní technika

Vánoční tipy na zahradní pomocníky

Jak udělat o Vánocích radost těm, kteří rádi tráví většinu roku na zahradě opečováváním svých květin, ovocných stromů, bylinkové zahrádky či svého „anglického“ trávníku? Pořiďte jim pod stromeček nového pomocníka.