Vánoční tipy na zahradní pomocníky

Vánoční tipy na zahradní pomocníky

30. 11. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Jak udělat o Vánocích radost těm, kteří rádi tráví většinu roku na zahradě opečováváním svých květin, ovocných stromů, bylinkové zahrádky či svého „anglického“ trávníku? Pořiďte jim pod stromeček nového pomocníka.

Ať už to má být motorová pila na zpracování dřeva na otop, foukač na úklid spadaného listí či čerstvě napadaného sněhu, vyžínač na úpravu detailů tam, kam nebylo možné se vejít sekačkou, či robotická sekačka, která vyřeší veškeré starosti o trávník za vás, s produkty STIHL a VIKING nesáhnete vedle. Prvotřídní kvalita přístrojů i výsledku jejich práce udělají všem zahrádkářům a kutilům radost.

Akumulátorový set pro menší zahrady

zdroj: STIHL a VIKING

Ruční akumulátorový foukač BGA 45 s integrovaným akumulátorem

Snadno ovladatelný akumulátorový foukač k čištění malých ploch v blízkosti domu. Kulatá hubice, integrovaný akumulátor s indikací stavu nabití, držák na zeď s nabíjecí funkcí pro praktické skladování a současné nabíjení nářadí, hmotnost 2,0 kg vč. aku. Nabíjení akumulátoru 210 min / 300 min (80 %/100 %).

Cena: 3 390,- Kč

zdroj: STIHL a VIKING

Vyžínač s integrovaným akumulátorem pro snadné dokončovací a začišťovací práce FSA 45

Kompaktní akumulátorový vyžínač pro snadné dokončovací a začišťovací práce bez omezení elektrickou přípojkou. Integrovaný akumulátor s indikací stavu nabití, nastavování tyče a obloukové trubkové rukojeti bez použití nářadí, jednoduchá výměna nože PolyCut za žací strunu bez nutnosti výměny žací hlavy, hmotnost 2,3 kg b. Nabíjení akumulátoru 145 min / 210 min (80 % /100 %).

Cena: 3 390,- Kč

zdroj: STIHL a VIKING

Zahradní nůžky s integrovaným akumulátorem HSA 45

Velmi lehké akumulátorové zahradní nůžky s dobrým výkonem k stříhání větví v blízkosti domu. Jednostranně broušené nože s roztečí zubů 24 mm, integrovaným ochranným krytem proti pořezání, našroubovaným vodicím krytem, integrovaným akumulátorem s indikací stavu nabití, hmotnost 2,3 kg. Nabíjení akumulátoru 145 min / 210 min (80 %/100 %).

Cena: 3 390,- Kč

Pily na přípravu dřeva

zdroj: STIHL a VIKING

STIHL MS 271

Mnohostranně použitelná pila s benzinovým motorem 2,6kW

Mnohostranná, robustní pila s benzinovým motorem 2,6kW s úsporným motorem 2-MIX a dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným odlučovačem. Profesionální antivibrační systém. Splňuje normu o zplodinách EU II. Vhodná pro farmáře, firmy pečující o veřejnou zeleň, stavební dělníky a tesaře, ale i pro domácí přípravu palivového dříví.

Cena: 14 290,- Kč

Foukače pro úklid listí a čerstvě napadaného sněhu

zdroj: STIHL a VIKING

STIHL BG 56 Lehký benzinový foukač

Lehký benzinový foukač s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle spadané listí a posečenou trávu. Vysoký výkon při nízkých emisích škodlivin díky motoru 2-MIX. Páčka plynu s aretací a tlačítkem STOP.

Cena: 5 990,- Kč (akční cena)

Zahradní sekačky

zdroj: STIHL a VIKING

Akumulátorová sekačka MA 339 C s komfortním jednodílným vodicím držadlem

Robustní plastová skříň, centrální nastavení výšky sečení v 5-ti úrovních a komfortní jednodílné vodicí držadlo činí z údržby trávníku snadnou a pohodlnou záležitost. Pro svůj tichý a ekologický provoz obdržely akumulátorové sekačky na trávu značku ochrany životního prostředí „Modrý anděl“.

Cena: 11 990,- Kč

zdroj: STIHL a VIKING

Komfortní silná sekačka s pohonem kol MB 448 TC

Kompaktní sekačka moderní designové koncepce s komfortním jednodílným vodícím držadlem pro snadný přístup k travnímu koši. S pohonem kol v pevném převodovém stupni a šíří záběru 46 cm. Stabilní skříň z polymeru, centrální nastavení výšky sečení a maximálně praktický sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů.

Cena: 17 790,- Kč

zdroj: STIHL a VIKING

Robotická sekačka MI 422

Robotická sekačka MI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 500 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší relaxaci.

Cena: 35 290,- Kč

ZDROJ: PR článek společnosti STIHL a VIKING

Kategorie: Zahradní technika
Tagy: foukače Pily na přípravu dřeva sekačky záhradní nůžky
Sdílejte článek

Diskuze