zařízení dětského pokoje

Denní prostor - Barevný byt v Praze
Design interiérů

Byt, který se přizpůsobí jakékoliv změně: kouzelná kuchyň a hrací koutky pro děti

České studio No Architects nedávno představilo zajímavý interiér prostorného bytu v pražské novostavbě, který může být i pro vás zdrojem mnoha inspirací, bez ohledu na to, zda váš byt je malý, nebo velký, starý, nebo nový. Celý interiér protkávají svěží barevné akcenty ve žluté, modré a červené. Vestavěný, na míru navržený nábytek je hravý a multifunkční, a to nejen ten v dětských pokojích.

DIY dekorace do dětského pokoje ve tvaru domků
Dekor

Domečky na stěnu – dekorace do dětského pokoje

Krásná a originální dekorace do pokojíčku, která pozvedne každé dětské království. Nejenže potěší dětskou duši, ale díky ní budou i nejmenší členové rodiny v pohodě a bezpečí.

Jak zařídit dětský pokoj
Design interiérů

Jak zařídit dětský pokoj a vytvořit dítěti podmínky pro spánek, hraní si a učení

Jeho zařízení je obvykle velkým tématem už před narozením dítěte. Nejdůležitější je přitom vytvořit mu v jeho pokojíčku podmínky na harmonický rozvoj – na spánek, hraní si a učení.

FOTO NIDI
Design interiérů

Jak zařídit pokoj pro prvňáčka

Nástup do školy je období, kdy se z hravého dětského pokojíčku stává prostor, kde se dítě bude vztekat nad domácími úkoly, dohadovat se s vámi o tom, že se na zítra nic učit nemusí, a schovávat nesnězené svačiny tam, kde by mohly v klidu a ve tmě dokonale zplesnivět.

Kolekce dětského nábytku Yeti se skládá z 20 dílů, které umožní kreativní a funkční uspořádání dětského pokoje podle potřeb a věku dítěte. Součástí systému je nadstandardně řešená šatní skříň Yeti 00l, uvnitř které je zrcadlo, šatní tyče, police i botník a ještě zbude i místo na uložení sportovních potřeb. www. home-nabytek.cz FOTO HOME NÁBYTEK
Nábytek

Proměna dětského pokoje: Jak z něj udělat multifunkční prostor děti

Dětský pokoj je místem, kde se odehrává spousta činností. Dítě si tu potřebuje přes noc dobře odpočinout, aby nabralo síly do dalšího aktivního dne plného školních povinností, ale také her a zábavy. V dětském pokoji je zkrátka potřeba vytvořit klidovou odpočinkovou zónu, pracovní zónu a prostor pro hraní. S promyšlenými sestavami do dětských pokojů to pro vás bude hračka.

FOTO FREE ARCHITECTS PRAHA
Design interiérů

Jak zařídit dětský pokoj

Jak by měl vlastně dětský pokoj vypadat? Existují obecná pravidla, která by se měla při zařizování dodržovat, nebo je dětský pokoj takové větší pískoviště, na kterém by si děti měly vyklápět bábovičky a stavět hrady, podle jejich fantazie?