zděné kuchyně

Zděné kuchyně Zděné kuchyně – idylická pohoda s nádechem venkova. Při správném naplánování a navržení kuchyně a interiéru můžete mít zděné kuchyně doma i vy. Inspirujte se v článcích a galeriích na našich stránkách portálu o bydlení.

Poctivá chalupa s moderní duší
Návštěvy domů

Poctivá chalupa s moderní duší

Ospalá vesnice zdánlivě na konci světa, za níž se asfaltka postupně mění v prašnou cestu a dále v turistickou stezku, kde sníh mívá bílou barvu a také v létě jsou noci příjemně chladivé, kde vás na ulici každý pozdraví... To je to pravé místo na chalupu, v níž po městském shonu najdete klid a načerpáte sílu.

Stavební materiály

Vše o montovaných domech

Montované domy se úsporností provozu, komfortem a kvalitou staly již rovnocennou alternativou ostatních typů budov. Vzhledem k procesu výroby jednotlivých částí jde o domy typové, komu nevadí menší míra kreativity; ocení jistě dvě nejdůležitější devízy – příznivou cenu a rychlost výstavby.

Design interiérů

Spojením dvou bytů získaly obrovskou plochu náročnou na zařízení

Začali změnou dispozice – získala logická pravidla i vychytávky, jimiž jsou nadšeny návštěvy. Nábytek potom ušili místnostem na míru a byt doladili harmonií přírodních odstínů, v níž čistě zazněl kontrastní tón tyrkysové stěny.

Původní cihly v klenbě, kamenná stěna a přiznané dřevěné trámy jen umocňují celkový venkovský vzhled; ve stejném stylu byla zvolena i podlaha: retro dlažba velmi povedeně napodobuje staré pálené cihly, zabudované podlahové topení navíc celou místnost příjemně prohřívá.
Návštěvy domů

Okouzlení Francií v jihočeské chalupě

Země galského kohouta se stala inspirací pro manželský pár, který se rozhodl pro rekonstrukci kuchyně ve starším stavení na pohádkovém jihu Čech.