Tapety do koupelny

Hodí se tapety do koupelny? Samozřejmě, že ano. Je však důležité vybírat vinylové, omyvatelné a voděodolné. V žádném případě nepoužívejte do koupelny papírové nebo vliesové tapety. Existují i různé samolepicí fólie a jiné tapety do koupelny. Není však ideální používat je v malých koupelnách, protože opticky ještě zmenšují prostor. Naberte nové inspirace a informace na stránkách našeho portálu HOME Bydlení.

Reklama
Co se nosí na stěnách?

Co se nosí na stěnách?

Způsob úpravy vnitřních povrchů stěn a stropů se volí podle druhu materiálu, z něhož je konstrukce zhotovena. S výjimkou případů, kdy se zachovává původní povrch konstrukce (režné zdivo nebo beton, masivní dřevostavby), je základním způsobem úpravy povrchů stěn a stropů omítnutí.

Koupelnové souvislosti

Koupelnové souvislosti

Naše stálá spolupracovnice, designérka Jasna Opavská, tentokrát vzala do parády byt pro pracovně vytíženého mladého muže. A protože se novostavba začala zařizovat dostatečně včas, mohla se do interiérů pustit opravdu z gruntu – nejen od podlahy, ale i od zdí a stěn. Zkrátka od dispozice. Z dispozičních změn v malém bytě vytěžily všechny místnosti, asi nejvíce však koupelna – získala nějaký ten čtvereční metr navíc, a ještě i navázala dobré vztahy s ložnicí.