Umělý ratanový nábytek

Umělý ratanový nábytek je ideální do exteriérů domů a zahrad. Díky svému odolnému materiálu má dlouhou životnost a není třeba ho ošetřovat jako např. dřevo. Umělý nábytek z ratanu dnes můžete najít v různých prodejnách se zahradním nábytkem. Podle velikosti vaší zahrady či terasy si můžete zvolit jen ratanové židle, křesla, nebo i celou soupravu s ratanovým stolem. Na umělém ratanovém nábytku je skvělé to, že je variabilní a najdete ho různých stylech a barvách. Je pohodlný na sezení a vydrží vám dlouho jako nový.

O jiných výhodách ratanového nábytku a inspiracích na zařízení si více přečtěte v našich článcích.

Reklama
Jako na váš balkon a lodžii

Jako na váš balkon a lodžii

Balkony a lodžie jsou vítanými doplňky bytů a domů hlavně proto, že zvětšují obytnou plochu, poskytují výhled na zeleň a umožňují odpočinout si na čerstvém vzduchu. Lodžie i balkony zpestří exteriérovou, ale i interiérovou část domova a přinášejí nový rozměr bydlení s bohatším využitím světla, s posezením na vzduchu, prospěšným zdraví, či s příjemným stínem za horkých letních dnů. Na druhé straně se v současnosti

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.